Nowa dziewczyna Seana Combsa, znanego jako P.Diddy (53 l.), Yung Miami (28 l.), podpaliła internet, kiedy ujawniła podczas gry telewizyjnej, że lubi, gdy jej partnerzy seksualni… oddają na nią mocz.

P.Diddy pierwszy raz o śmierci ukochanej

Jeśli lubisz złote deszcze. Tak […] To zabawne. Wiesz, kiedy jesteś pijany… możesz nasikać na mnie pod prysznicem […] To po prostu zależy od tego, jak potoczy się noc, wyznała Yung Miami.

Chociaż Yung Miami, której prawdziwe nazwisko to Caresha Romeka Brownlee, nie ujawniła, kto oddawał na nią mocz, użytkownicy mediów społecznościowych szybko zrobili z P. Diddy’ego obiekt żartów, nazywając go „PEE DIDDY”.

P.Diddy obiektem żartów

P. Diddy będzie WKURZONY, kiedy zobaczy, że „Pee Diddy” zyskuje na popularności w sieci, napisał jeden z użytkowników internetu.

Chociaż „Pee Diddy” szybko stał się popularnym tematem na Twitterze, Diddy milczy na ten temat, zamiast tego wykorzystał moment, by promować swoją markę wódki Cîroc w mediach społecznościowych.

Wielkie gwiazdy na wielkiej imprezie urodzinowej P. Diddy’ego

Diddy i Yung Miami ujawnili swój romans w czerwcu 2022 roku. Jednak od tego czasu para dała do zrozumienia, że nie są w związku na wyłączność.