Kontrowersyjny wpis Agnieszki Kaczorowskiej: „Obserwuję obecnie modę na brzydotę”
Agnieszka ma trochę inne podejście do ruchu "body positive".

Agnieszka Kaczorowska (28 l.) i Maciej Pela obecnie oczekują narodzin drugiego dziecka. Odkąd tancerka została mamą, zajmuje się zagadnieniami parentingowymi, ale nie tylko. Często na swoim profilu na Instagramie wyraża zdanie na różne tematy. Tak było również tym razem.
Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię drugiej córeczki. Będzie Emilka i G….
Mocny wpis Agnieszki Kaczorowskiej
Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na odważny wpis. Według niej zapanowała „moda na brzydotę”. Uważa, że niektórzy skrajnie pojmują hasło „body positive”.
Jestem estetką. To prawda. Myślę, że głównie taniec to we mnie ukształtował. Lubię piękno kryjące się pod wieloma aspektami. O pięknie można byłoby rozmawiać długo, bo to pojęcie względne… Natomiast obserwuję obecnie modę na brzydotę. Trochę wydaje mi się, że wynika z chęci przeciwstawieniu się instagramowemu pięknu, które narzuciło pewne standardy, a z drugiej ze zbyt skrajnego pojmowania takich haseł jak #bodypositive .
Dalej pisze, że powinno się eksponować swoje zalety, a nie wady:
Po co na siłę robić z siebie „taką zwyczajną”, zamiast „wyjątkową i niepowtarzalną”?
Po co być „zmęczoną” i w tym taką „prawdziwą” jak można koncentrować się na swojej sile ?
Po co eksponować swoje wady, mówiąc o „dystansie” jak można po prostu je akceptować, żyć sobie z nimi spokojnie, a budować markę osobistą opartą na superlatywach?
Agnieszce nie podoba się to, że taka moda zapanowała na niektórych profilach na Instagramie.
W świecie Instagrama również zapanowała na niektórych profilach moda na brzydotę. I nie podoba mi się to, bo liderzy, czyli osoby z kontami o największych zasięgach, powinny motywować i zachęcać do rozwoju i wzrastania. Mówię i piszę o tym, że nie zawsze wszystko jest kolorowe, że przede wszystkim trzeba samemu wziąć kredki i sobie to życie pokolorować… Że sytuacje do rozwiązania, nazywane przez większość problemami, mają WSZYSCY, a pełen wachlarz emocji występuje w życiu KAŻDEGO. Natomiast ! Koncentracja na pozytywach, na wdzięczności, na wszystkim co dobre i PIĘKNE właśnie, jest tym co pozwoli Ci iść na szczyt, a nie siedzieć w Twoim lub czyimś błotku, w którym tak miło się taplać, bo przecież mnóstwo ludzi siedzi tam z Tobą.🙈
Można się było spodziewać, że nie wszyscy zgodzą się z jej zdaniem. W komentarzach powstała dyskusja:
- Wiadomo, że najlepiej jakby każdy był piękny i taki pozytywny ale ludzie „celebryci” kreują świat często nieosiągalny dla zwyczajnego człowieka, to nie chodzi o kreowanie brzydoty tylko prawdy, że nie każdy ciagle ma super, że mu się chce, że pieknie wygląda, że zawsze ma makijaż, że dzieci idealne, że wszyscy zdrowi I w ogóle różowo i cukierkowo.
- Powiem krótko: według mnie to ten post jest brzydki i piętnuje zwyczajne kobiety, ich wygląd i życie, ponieważ nie każdą stać na inatagramowe życie, jak z bajeczki
- Jestem w lekkim szoku po przeczytaniu tego wpisu, dlatego nie mogę się z tym zgodzić. Bycie naturalnym nie oznacza, że jest się niechlujnym i niezadbanym. Sztuczne piękno kreowane przez instagramowe filtry zupełnie mnie nie przekonuje, a wręcz odpycha.
Moda na brzydotę? No przestań proszę Cie. Czy naturalność i nie używanie filtrów to brzydota? Nie zgadzam się 😢😢
Inni się zgadzają:
- Oo tak 👏❤️ Nie popadajmy w skrajności i miejmy odwagę żyć pięknie ❤️
- Bardzo dobry wpis, mam takie same spostrzeżenia ❤️👏 Wszystkiego dobrego 🙂
- Dawno nie przeczytałam równie dobrego tekstu, podpisuję się pod tym w 100%! brawo Aga!!!!❤️👌
Agnieszka Kaczorowska w pięknej CIĄŻOWEJ sesji. Cała na biało
A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Agnieszka Kaczorowska w modnym płaszczu fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
oneta | 7 czerwca 2021
A GDZIE JEST WOLNOŚĆ SŁOWA KOCHANE NASZE DROGIE TOLERANCYJNE CELEBRYTKI, CELEBRYCI??????????
klaudii90 | 7 czerwca 2021
Czy ktoś z komentujących tutaj czytał coś o diecie Anusi? Kobieta zrzuciła 15 kilo jedząc posiłki o niskim indeksie glikemicznym i stosując jeszcze kilka innych rzeczy. Poczytajcie w Google. Ja już próbowałam niemal wszystkiego co możliwe i ciągle jestem gruba 🙁 jeżeli ktoś stosuje tą dietę to bardzo chętnie popiszę, pozdrawiam ;).
Anonim | 7 czerwca 2021
Zostanie zapamiętana z powodu roli w Klanie i właśnie tego wpisu na instagramie. Oj Bożenko.
zdasdsa | 7 czerwca 2021
Dokładnie, aj się z nią zgadzam, tylko te nasze celebrytki z insta mają kij w dup*e i nagle moda na wyglądanie jak menel
buhaha | 7 czerwca 2021
A ty zrób to samo zamiast tutaj komentowac