Była żona księcia Andrzeja, Sarah Ferguson, powiedziała w tym tygodniu, że nadal dotrzymuje przysięgi małżeńskiej złożonej rodzinie królewskiej – nawet 15 lat po ich rozwodzie.

Książe Karol nie jest ojcem Harry’ego?! Księżna Sarah Ferguson wyznała PRAWDĘ!

„Złożyłam zobowiązanie, że zawsze będę go spełniała”, powiedziała 61-letnia Sarah Ferguson w rozmowie z Polsat News, którą komentują i cytują media na całym świecie. Podczas podróży charytatywnej do Polski, księżna Fergie nazywała swój ślub z księciem Andrzejem z 1986 roku „jednym z najlepszych dni w jej życiu”.

„Kiedy podejmujesz takie zobowiązanie, decydujesz się poślubić księcia – ja była w kim zakochana” – powiedziała księżna Yorku o swoim byłym, z którym nadal mieszka w Royal Lodge w Windsor.

„Dotrzymałam swojego zobowiązania, bez względu na wszystko [..] Ludzie mówili: rozwiodłaś się. Jestem rozwiedziona, a jednak nie rozwiedziona… nie wiedzą, jak się czuję”, wyznała w rozmowie z polskim medium Sarah Ferguson.

Książę Andrzej pozwany. SZOKUJĄCE wyznania ofiary

Przypominamy, że książę Andrzej oskarżony jest, o uprawienia seksu z nieletnią. A wszystko to w powiązaniu z siatką pedofilską, której przewodził zmarły pedofil Jeffrey Epstein. Sama Fergie podjęła decyzję o rozwodzie, któremu towarzyszyły wieloletnie plotki o jego romansach.

Książe Andrzej na spacerze z przyjacielem pedofilem Jeffrey'em Epsteinem.

Książę Andrzej na spacerze z pedofilem Jeffrey’em Epsteinem. Fot.Forum/ News Licensing.