Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz, kiedy byli nastolatkami, spotkali się w Teatrze Ochota, a aktorka od razu wiedziała, że chce się związać z Krzysztofem. Po latach znów się spotkali. Wówczas Krzysztof Ibisz był zainteresowany koleżanką, ale wtedy Anna Nowak wręcz przeciwnie. Jak się z czasem okazało, między nimi zrodziła się wielka miłość.

Syn Krzysztofa Ibisza skończył 20 lat: „Polski Timothee Chalamet”

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz na wspólnym obiedzie

W 2005 roku Anna i Krzysztof pobrali się, a także doczekali się syna, Vincenta. Związek pary jednak nie trwał długo. Cztery lata po ślubie zdecydowali się na rozwód, a po nim relacje Anny i Krzysztofa zdecydowanie nie były dobre. Teraz jest wręcz przeciwnie. Byłe małżeństwo bardzo często spędza razem czas, dodają wspólne zdjęcia, komentują sobie wzajemnie wpisy. Za każdy razem internauci są pod wrażeniem, że dziennikarz i jego była puścili w niepamięć dawne czasy, a dziś mają przyjazne relacje i mogą na siebie liczyć.

Ostatnio Krzysztof i Anna znów pokazali, że między nimi wszystko dobrze się układa. Dziennikarz zrelacjonował w mediach społecznościowych wizytę u byłej żony, która zaserwowała mu obiad!

Wpadłem do Ex na obiad – napisała Ibisz.


ZOBACZ TEŻ:

Krzysztof Ibisz świętuje urodziny a była żona flirtuje z nim na Instagramie „No No taki byłeś jak się poznaliśmy”

Krzysztof Ibisz pokazał swoją mamę: Ale jesteście podobni

Anna Nowak-Ibisz o rozwodzie z Krzysztofem Ibiszem

Anna Nowak-Ibisz, Krzysztof Ibisz/fot. AKPA

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz na ściance

Anna Nowak-Ibisz, Krzysztof Ibisz/fot. AKPA