Krzysztof Rutkowski to najbardziej znany w polsce detektyw, którego dokonania i dość kontrowersyjny wygląd zaklasyfikowały do grona celebrytów. Na przestrzeni lat dorobił się prawdziwego majątku i dziś może sobie pozwolić na ubrania od czołowych designerów, całą plejadę ekskluzywnych samochodów, własny helikopter i 500-metrową willę na łódźkim Rymanowie. Detektyw nie kryje się również ze swoimi zarobkami i otwarcie mówi zarówno o swoich stawkach za usługi jak i pieniądzach, którymi dysponuje.

Krzysztof Rutkowski wylądował w szpitalu! „Pan się wykończy od tej pracy”

Krzysztof i Maja Rutkowscy wezmą drugi ślub. Połączą go z przyjęciem komunijnym syna

W 2019 roku detektyw poślubił Maję Plich, z którą doczekał się syna Krzysztofa juniora. Małżeństwo poznało się w 2012 roku, a w 2017 doszło do zaręczyn podczas programu „Skandaliści”. Ostatecznie para wzięła tylko ślub cywilny, ze względu na poprzednie małżeństwo Rutkowskiego, które nie doczekało się wówczas unieważnienia w kościele.

Teraz, gdy wreszcie udało się zamknąć formalności, para chce spełnić swoje marzenie o ślubie kościelnym i przy okazji połączyć wielką imprezę z drugą, równie ważną – pierwszą komunią syna! Jak dowiedział się „Fakt” ceremonia odbędzie się na początku maja – najpierw będzie ślub w plenerze, a potem wesele połączone z przyjęciem komunijnym:

Chcemy urządzić przyjęcie komunijne Krzysia juniora i jednocześnie nasz ślub kościelny. Jestem perfekcjonistką, planowałam to już od dwóch lat. Już niemal wszystko jest zamówione i zaklepane. Mamy już piękne zaproszenia. Myślę, że będzie około 150 gości, ale tak naprawdę pewnie będzie więcej osób, bo Krzysztof często rozszerza tę listę. Menu będzie typowo weselne, poza tym oczywiście inne atrakcje jak fotobudki czy zespoły grające muzykę na żywo. Ponieważ łączymy te dwie imprezy, zabawa zacznie się dosyć wcześnie, bo już po południu. Następnego dnia jest komunia Krzysia i wtedy chcemy się skupić wszyscy na duchowym wymiarze tej uroczystości, którą tak przeżywa nasz syn – zdradziła portalowi Maja.

Żona detektywa zapowiedziała też, że ma już wybrane kreacje. Na poprzednim weselu przebierała się aż pięć razy, jednak tym razem zdecydowała się ograniczyć ilość sukien do dwóch, by mieć więcej czasu dla gości:

Mogę zdradzić, że będę miała białą suknię z welonem, który będzie ozdobiony naszymi imionami wyszytymi z kryształków. Sukienki oraz smokingi i fraki dla męża i syna szyją się. W sumie podczas tego dnia założę dwie sukienki. Druga będzie niebieska. To kolor dominujący w dekoracjach na przyjęciu. Będę miała jeszcze jedną suknię, a nie pięć, jak na pierwszym naszym weselu, bo nie chcę się bez przerwy przebierać. Chcę się nacieszyć gośćmi. Wszystko będzie piękne. Uroczystość ma być wzruszająca i nie mogę się doczekać przede wszystkim, żeby spotkać się z rodziną i znajomymi.

Niewątpliwie możemy spodziewać się hucznej i ociekającej bogactwem imprezy. Poprzedni ślub pary miał kosztować aż milion złotych! Czy tym razem Rutkowscy pobiją własny rekord?

Krzysztof Rutkowski poszedł na STUDIA! Zdradził, jaki kierunek wybrał

pasekkozak

Krzysztof Rutkowski obwieścił odnalezienie Grzegorza Borysa. Internauci: „Nie sugeruj, że tyś go złapał”

Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Rutkowski Jr., Maja Rutkowski

Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Rutkowski Jr., Maja Rutkowski

Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Rutkowski Jr., Maja Rutkowski

Krzysztof Rutkowski zdradza, co mogło stać się z Iwoną Wieczorek! Czy rodzina zna prawdę?

scena z: Krzysztof Rutkowski, Maja Rutkowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Sylwia Madeńska, Krzysztof Rutkowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Maja i Krzysztof Rutkowscy z synem

Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski z synem/fot. AKPA

scena z: Krzysztof Rutkowski, Maja Rutkowski, SK:, , Maja i Krzysztof Rutkowscy – rocznicowa niespodzianka na dla męża na bogato, fot. AKPA/AKPA