Meghan Markle (38 l.) i książę Harry oderwali się od obowiązków królewskich i od listopada przebywają na urlopie. Księżna Meghan od kiedy urodziła syna nie miała urlopu macierzyńskiego, więc teraz postanowiła to sobie odrobić. Wielu fanów rodziny królewskiej zastanawia się, co robią w wolnym czasie. Rzecznik Sussex potwierdził miejsce pobytu pary: Obecnie spędzają czas w Kanadzie ze swoim synem, Archiem.

Meghan Markle i Książę Harry mogą zostać pozbawieni królewskich tytułów?

Meghan Markle razem z najbliższą rodziną przebywają w Kanadzie

Wcześniej spekulowano, że rodzina spędzi urlop w Stanach Zjednoczonych. Matka Meghan – Doria Ragland, będzie z nimi, poinformowało źródło.

Ze względów bezpieczeństwa dalsze szczegóły dotyczące ich pobytu nie będą udostępniane. Książę i księżnadomagają się poszanowania ich prywatności”.

Źródło z bliskiego otoczenia matki Meghan poinformowało portale plotkarskie, że Doria Ragland dołączy do swojej córki i wnuka. Wcześniej informowano, że Meghan, Harry i Archie spędzają przedświąteczny czas i same święta w Stanach Zjednoczonych, gdzie na stałe mieszka Ragland. Jak widać, królewska para miała od początku inne plany.

W oficjalnym oświadczeniu wyjaśniono, dlaczego Meghan i Harry postanowili spędzić święta w Kanadzie. Nawiązano do czasów, gdy księżna mieszkała w Toronto i zajmowała się kręceniem scen do serialu Suits. Markle wówczas wcielała się w jedną z głównych ról.

Księżna Sussex od wielu lat jest częstym gościem w Kanadzie. Obydwoje z Księciem Harry’m cieszą się, z dzielenia się ciepłem Kanadyjczyków i piękna krajobrazu z ich młodym synem – czytamy w oficjalnym wyjaśnieniu rzeczniki księżnej

Meghan Markle Książę Harry

Fot.Forum/Mega Agency

Meghan Markle

Fot.Forum/Mega Agency

Mama Meghan Markle

Fot.Forum/Backgrid USA

Myślicie, że Księżna Kate cieszy się z tego, że nie będzie Meghan na świętach w pałacu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan Markle i Książę Harry pokazują nigdy dotąd niepublikowane zdjęcia ze ślubu (FOTO)

Naszyjnik Meghan Markle zrobił FURORĘ; też chcecie go mieć?

Kate Middleton odtrąca męża. Niezręczne zachowanie w telewizji (WIDEO)