Taneczna rywalizacja w roztańczonym show „Dance dance dance” na TVP2 przybiera na sile. Z programem musiała pożegnać się kolejna para. Kto tym razem nie zachwycił jurorów? Sprawdźcie sami.

Stankiewicz komentuje „Dance, Dance, Dance”. „Stałam się obiektem tandetnego show”

Kto odpadł w trzecim odcinku „Dance dance dance”?

Za nami kolejne eliminacje w drugiej edycji „Dance Dance Dance”. Powoli rywalizacja robi się coraz ostrzejsza a każdy daje z siebie maksimum.

Najmniej punktów zdobył duet prowadzących „Pytanie na Śniadanie” Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Zmierzyli się z choreografią do hitu „It’s Gonna Be Me” zespołu NSYNC.

To było złe (…) Wszystkie synchrony były do kitu – powiedziała jurorka, Ida Nowakowska.

W sumie Małgosia i Olek otrzymali od jury tylko 13,5 punktu. Oboje z pokorą przyjęli wiadomość o tym, że muszą pożegnać się z programem. Podziękowali jurorom za dobre oceny ich występów, jak i za krytykę, która motywowała do pracy i pokazywała, co jeszcze  muszą poprawić.

Super było usłyszeć od was te wszystkie uwagi. One są bardzo motywujące, bo nie chodzi tutaj wyłącznie o taniec. Dodaliście nam tyle wiary w siebie. Bardzo dobre było też to, jak nas zrugaliście czasami. To jest potrzebne, żeby człowiek się otrząsnął i szedł dalej. Spinamy pośladki i nie zatrzymujemy się – powiedział Aleksander Sikora.

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora odpadli z tanecznego show emitowanego na TVP2. 

Dance Dance dance

Fot.Materiały prasowe

Dziękujemy jury za wszystkie słodkie, ale też i gorzkie słowa, bo one nas wiele nauczyły. Nie tylko w tym programie. Zostaną też w życiu. Wydaje się, że to jest zabawa, ale każde wasze słowo do nas trafia. Dziękujemy wam za to bardzo – dodała Małgorzata Tomaszewska

Prezenterka podziękowała również swojemu partnerowi w programie.

Oluś, dziękuję Ci za każde „dawaj Gocha”, za każdy żart i uśmiech, za każdą kroplę potu. Za to, że prawie zawsze potrafiłeś mnie rozśmieszyć, i że kiedy już nie potrafiłeś to mnie przytulałeś. Dziękuję Ci za zabawę, walkę, radość i smutek, uśmiech i płacz- czyli za to wszystko co razem przeżyliśmy – napisała na Instagramie dziennikarka

Olek również się zrewanżował – nazwał nawet Małgosię „telewizyjną żoną”. Widać, że oboje świetnie się dogadują i praca ze sobą sprawa im przyjemność.

Przygoda pt. @dancedancedancetvp wraz z moją wspaniałą telewizyjną żoną @malgorzatatomaszewska dobiegła końca. To było wspaniałe doświadczenie przeżyć te przejażdżkę rollercoasterem razem z Tobą! – napisał

View this post on Instagram

This is Mambo no. 5! 💥 Niestety, wszystko co dobre…😢 Przygoda pt. @dancedancedancetvp wraz z moją wspaniałą telewizyjną żoną @malgorzata__tomaszewska dobiegła końca. 🤭😊 Przede wszystkim chcę podziękować Gosi. To było wspaniałe doświadczenie przeżyć te przejażdżkę rollercoasterem razem z Tobą! Na dwa miesiące program ten stał się dla mnie najlepszą przygodą życia. To jak wakacje, z których po prostu nie chcesz wracać. Na pewno kończę ten turnus jako zwycięzca. Wygrałem w końcu wspaniałych znajomych, którzy poświęcili nam mnóstwo czasu, cierpliwości i sił. Kocham Was @egurroladancestudio & @voltbyegurrola !!! Bardzo doceniam Waszą ciężką pracę i mam ogromny szacunek do tańca, któremu poświęciliście całe życie. Niech teraz wygrają najlepsi. Oni już o to zadbają. @idavictoria @taannamucha @robert_kupisz ❤️ Każdą uwagę wziąłem sobie do serca! Serdecznie Wam za nie DZIĘKUJĘ! Co do tych wcześniej wspominanych wakacji. Z taką ekipą jak WY- to ja na koniec świata! 🌺🕺🏻 Powodzenia w dalszej zabawie. Do zobaczenia na wielkim finale. Odliczam dni! @rochstar.tv ❤️ @agustinegurrola ❤️ @kasia_stankiewicz_official ❤️ @annastankiewiczoficjalnie ❤️ @rafal_jonkisz ❤️ @krzysiek_jonkisz ❤️ @anna_karczmarczyk ❤️ @mateuszlapka ❤️ @rafalmroczek ❤️ @przemyslawcypryanski ❤️ @pamelastefanowicz ❤️ @mattmeknife @fit.lovers ❤️ Jeszcze raz…D-Z-I-Ę-K-U-J-Ę‼️🌺 #dance #love #people

A post shared by Aleksander Sikora (@oleksikora) on

Małgosia i Aleksander zdecydowali, że przeznaczą 10 000 zł na rzecz Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Lubiliście ich taniec?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Widzowie krytykują Annę Muchę po 1. odc. Dance Dance Dance: Pani Mucha zachowuje się wręcz prostacko

Po OSTREJ wymianie zdań Anna Mucha ZAŚPIEWAŁA dla Kasi Stankiewicz w Dance Dance Dance (VIDEO)

Pierwsza para ODPADŁA z „Dance, Dance, Dance”. I jest zadowolona?

Jurorzy "Dance dance dance"

Fot.Materiały prasowe