Katarzyna Cichopek nie może w ostatnich miesiącach narzekać na brak pracy i kolejnych zawodowych wyzwań. Dwa dni temu razem z Maciejem Kurzajewskim miała okazję poprowadzić Galę II edycji kampanii „Badaj się regularnie”, a już w grudniu czeka ją kolejny ambitny projekt – aktorka poleci do USA, gdzie będzie miała za zadanie poprowadzić serię świątecznych koncertów.

W relacji na Instagramie ogłosiła, że w grudniu wylatuje do Stanów Zjednoczonych razem z innymi gwiazdami, m.in Zenkiem Martyniukiem, Grzegorzem Hyżym, Haliną Młynkovą czy Anią Rusowicz. Trasa koncertowa obejmuje sześć miast i potrwa od 9 do 17 grudnia, a koncerty będą odbywać się w polskich kościołach.

Na wydarzeniu miało jednak zabraknąć Kurzajewskiego, który tym razem miał zostać w Polsce.

Katarzyna Cichopek leci na podbój USA! Kurzajewskiego zostawia w domu

Maciej Kurzajewski jednak poleci do USA z Katarzyną Cichopek

Teraz okazuje się jednak, że Maciej nie zamierza zostawiać Katarzyny samej w tym ważnym, świątecznym okresie. Martwiąc się o to, jak sobie poradzi sama w USA oraz będąc lekko zazdrosnym o swoją ukochaną, zdecydował się polecieć za nią, o czym dowiedział się portal ShowNews:

Maciek jest wierny swojej miłości i boi się ją puszczać do Stanów Zjednoczonych na tak długo. Stwierdził więc, że poleci z nią: bez warunku na to, ile będzie musiał za to zapłacić i gdzie będzie wtedy spać – zdradził informator.

Jednocześnie jak donosi serwis, „Kurzajewski bierze pod uwagę każdą z opcji wyjazdu: nie chce być „jedynie” osobą towarzyszącą Katarzynie Cichopek”. Z pomocą przyszedł również Marcin Hakiel, który zadeklarował opiekę nad dziećmi w okresie świątecznym, co pozwoliłoby Kasi i Maćkowi spędzić wspólnie święta w Stanach.

Romantycznie?

Maciej Kurzajewski WYLECI z TVP?! Jest komentarz specjalisty

pasekkozak

 

Katarzyna Cichopek na urodzinowej wycieczce z Kurzajewskim. Ile romantycznych zdjęć!

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w „Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski jako para debiutują na wydarzeniu TVP. Skomentowali aferę z Pauliną Smaszcz

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA