Kylie Jenner stworzyła imperium makijażowe. Bez wątpienia jest ikoną w social-mediach i wyznacza trendy wśród młodych ludzi. Docenił ją również „Vogue Hong Kong” i umieścił na swojej okładce.

Kylie Jenner w Vogue

Kylie Jenner zdradziła, jak wygląda jej przyjaźń ze Stassie – imprezują i robią fotki w pasujących stylizacjach

Kylie Jenner opublikowała okładkę magazynu z podpisem: „Vogue babyyy. Dziękuję @voguehongkong za tę okładkę„. Gwiazda oczywiście otrzymała mnóstwo komplementów, ale nie wszystkim się to spodobało. Jedni uważają, że sztuczna diva nie zasługuje na okładkę Vogue’a.

Oficjalna strona Vogue Hong Kong wyjaśniła na Instagramie, dlaczego Jenner pojawiła się na ich okładce. Tłumaczą, że celebrytka pasuje do motywu „Działaj teraz” i wskazują na jej osiągnięcia:

W wieku zaledwie 22 lat jej marka kosmetyczna #KylieCosmetics odniosła daleko idący sukces, a także działa charytatywnie, w tym finansuje operacje dla dzieci z rozszczepionymi ustami i podniebieniem poprzez Smile Train. Stylizowany na kolekcję # YSL 2020 AW, Kylie uosabia siłę i determinację. Obejrzyj nasz ekskluzywny wywiad i sesję zdjęciową z #KylieJenner w sierpniowym numerze, dostępnym w sklepach, księgarniach i kioskach od 3 sierpnia – pisze Vogue Honk Kong.

Kylie Jenner pokazała NAJSŁODSZE zdjęcia Stormi i Chicago

Wielu internautów nie zgodziło się z Vogue’em. Czytamy w komentarzach, że młodzi obywatele w Hong Kongu walczą teraz o demokrację dzień w dzień, a Kylie Jenner ma reprezentować ich kraj, która wszystko dostała w ramach przywileju.

Zdajesz sobie sprawę, że prawdziwi ludzie„ DZIAŁAJĄCY TERAZ ”protestują w Hongkongu i na całym świecie, a wybierasz Kylie Jenner, aby to reprezentowała? – pisze jeden z internautów.

Ludzie nazwali też Kylie Jenner głuchoniemą, ponieważ stara się unikać tematów kontrowersyjnych i nie wypowiadać się w ważnych sprawach.

Fani dopatrzyli się ramienia mężczyzny na zdjęciu Kylie Jenner