Najnowszy odcinek „Z kamerą u Kardashianów” dostarczył sporo emocji. Celebrytki niedawno poinformowały, że nagrywanie rodzinnego reality-show dobiega końca i znając ich zamiłowanie do robienia wokół siebie szumu, ostatni sezon musi być w przytupem. Po krwawej walce pomiędzy Kim a Kourtney doczekaliśmy się kolejnej bójki. Tym razem padło na najmłodsze z sióstr, Kylie i Kendall. O co im poszło?

Tak kiedyś wyglądała figura Kylie Jenner. Gdzie się podziały jej słynne KRĄGŁOŚCI?

Bójka pomiędzy Kendall i Kylie Jenner

Rodzinne reality show ma zakończyć się po 14 latach nagrywania, w 2021 roku. Do tego czasu siostry celebrytki robią co mogą, by zwiększyć oglądalność programu. W najnowszym odcinku doszło do kolejnej bójki, tym razem pomiędzy Kylie Jenner a jej starszą siostrą Kendall. Cała rodzina postanowiła wyjechać do Palm Springs, by spędzić ze sobą więcej czasu.

OMG! Groźna bójka pomiędzy Kim i Kourtney podczas kręcenia reality-show (WIDEO)

Kością niezgody okazał się strój na wieczorne wyjście. Kenny nie była przekonana do rodzinnej wycieczki, jednak w końcu dała się namówić. Kris obiecała, że spakuje córkę i ta nie będzie musiała się niczym martwić.

Na miejscu okazało się, że modelka nie ma co na siebie włożyć (są ludzie, którzy umierają Kendall). Mocno spóźniona, ale w imprezowym nastroju Kylie postanowiła przywłaszczyć sobie kombinezon Kendall, doprowadzając siostrę do furii.

Kylie i Kendall pobiły się w rodzinnym show

Kendall nie była zachwycona. Modelka nie miała się w co ubrać i wbiła szpilkę siostrze.

Chciałam założyć ten brązowy strój! Wchodzi Kylie i wszyscy kłaniają się Kylie, i pozwalają jej nosić, co tylko chce – dramatyzowała modelka.

Kylie słynie z ciętego języka i szybko odgryzła się siostrze.

Nieważne, jesteś hejterem! Nie zrujnujesz mojej pieprzonej nocy. Dobrze się bawię – powiedziała.

Konflikt pomiędzy siostrami eskalował a między nimi doszło do bójki. Kenny zadzwoniła do Kim, która wracała busem z Kris i siostrami. W tle słychać było dramatyczne wycie Kylie, która nigdy nie była tak wkurzona. Kendall zdradziła, że Kylie pierwsza wyciągnęła do niej rękę, a później w akcie furii przyłożyła jej obcas do szyi.

Myślicie, że siostry się pogodzą?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kendall Jenner zaliczyła modową WPADKĘ. Nie założyła stanika i błysnęła biustem (FOTO)

Kylie Jenner piecze ciastka z córką. Fani są zachwyceni zachowaniem małej Stormi

Kim Kardashian w błękitach. Wyglądała jak SMERFETKA

Kylie Jenner wychodzi z samochodu i zasłania twarz.

Kylie Jenner, fot.Forum/Backgrid USA.

Kendall Jenner w krótkiej mini.

Kendall Jenner w kremowej sukience, fot. Forum/Backgrid USA.

Kylie Jenner przyłapana przez fotoreporterów.

Kylie Jenner fot. Forum/Backgrid USA.