Kylie Jenner (22 l.) przez wszystkie media była określana najmłodszą miliarderką na świecie – po tym, gdy w 2018 roku magazyn „Forbes” umieścił ją na swojej okładce. Po dwóch latach magazyn zarzucił jej manipulowanie danymi na temat  jej dochodów, żeby tylko znaleźć się na szczycie rankingu. Kylie publicznie odpowiedziała na zarzuty, jednak za zamkniętymi drzwiami plotkuje się, że ona i Kris są na ścieżce wojennej.

Kylie Jenner nie jest miliarderką? Celebrytka odpowiada na ZARZUTY „Forbesa”

Kylie Jenner kłóci się z mamą Kris

Kylie Jenner nigdy nie miała tak poważnych, wizerunkowych problemów – od kiedy założyła swoją firmę kosmetyczną. Teraz nie może dogadać się z Kris, która ma za złe córce, że ta opowiada w mediach nieprawdę. Matce celebrytki nie podoba się, że Jennerka mówi, iż sukces zawdzięcza wyłącznie sobie. Kris od zawsze wspierała Kylie i była z nią na każdym etapie powstawania firmy.

Kylie Jenner dalej próbuje NIEUDOLNIE przerabiać swoje zdjęcia – fani wyłapali kolejną pomyłkę

Atmosfera pomiędzy mamą a córkę jest naprawdę napięta. Kylie przestała odbierać telefony od Kris a ta zaczęła panikować.

Kris, która dostaje 10 procent od każdej umowy Kylie Cosmetics, jest spanikowana. Kylie nie odbiera od niej telefonów, bo nie wie, czy może jej ufać. Kris boi się, że córka ją zwolni, więc atmosfera jest naprawdę napięta – czytamy na portalu „The Sun”.

Kylie Jenner na okładce magazyny Forbes w 2018 roku.

Kylie Jenner na okładce magazyny Forbes w 2018 roku, fot.Forum.

Okazuje się, że firma celebrytki nie jest jednak prowadzona całkowicie samodzielnie – Jennerka dumnie mówiła, że jest self-made – czyli do wszystkiego doszła samodzielnie i ciężką pracą.

Kris od lat jest menadżerką sióstr Kardashian-Jenner i doskonale wie, jak zarządzać ich karierami żeby nie zrobiło się o nich cicho. Teraz, gdy Kylie przestała się do nie odzywać, matka panikuje bo wie, że to wierzchołek góry lodowej.

W związku z aferą z magazynem Forbes – Kylie i jej mama starają się oszacować straty. Boją się, że może na tym ucierpieć firma i poniosą kolosalne straty finansowe. Mówi się, że przez rzekome fałszowanie dokumentów 22-latce grozi proces sądowy.

Myślicie, że uda im się dojść do porozumienia i zażegnać konflikt?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie Jenner już NIE JEST najmłodszą miliarderką świata

Kris Jenner powiedziała, która z córek urodzi jej kolejnego WNUKA

Zoperowany klon kardashianek – bff Kylie Jenner, Anastasia Karanikolaou zapozowała w bieliźnie

Kylie Jenner zakłada maseczkę na twarz.

Kylie Jenner zakłada maseczkę na twarz, fot.Forum/Mega Agency.

Kylie Jenner na wakacjach w Europie.

Kylie Jenner na wakacjach w Europie, fot.Forum/Backgrid USA.