Lady Gaga (34 l.) zdradziła, jak wyglądają jej przygotowania do tegorocznego rozdania nagród MTV VMA. Wokalistka ma pewien rytuał, który pomaga jej w zachowaniu świetnej kondycji na scenie. Gwiazda opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym pokazała się nago, w wannie wypełnionej lodem. Kto z Was odważyłby się na taką kąpiel?

Lady Gaga w różowym bikini. Uporała się z CHOROBĄ?

Lady Gaga nago w wannie pełnej lodu

Lady Gaga w dalszym ciągu promuje wydany niedawno krążek „Chromatica”. Niebawem ma odbyć się gala MTV VMA. 31 sierpnia 2020 r. największe gwiazdy wystąpią na scenie, a fani liczą na koncert Lady Gagi i Ariany Grande do ich wspólnego, wielkiego przeboju „Rain On Me”. Z powodu pandemii koronawirusa tegoroczna gala będzie wyglądać trochę inaczej, ale z pewnością nie zabranie wielkich emocji.

Lady Gaga zdradziła, że marzy o tym, by być żoną i matką

Wokalistka pokazała na Instagramie, jak wyglądają jej przygotowania do tego wieczoru.

Gaga jest zwolenniczką lodowych kąpieli. Ich zadaniem jest polepszenie samopoczucia i kondycji skóry, zahartowanie organizmu i  regeneracja mięśni. Wokalistka regularnie korzysta z kąpieli w lodzie, ale nie tylko Lady Gaga upodobała sobie taką formę hartowania organizmu. Na polskim podwórku również Sonia Bohosiewicz, czy Joanna Moro morsują zimą i zachwalają taką formę aktywności. 

Sonia Bohosiewicz ekstremalnie zahartowała swój organizm „Tu nie o nóżki i dekoldzik, a o zdrowie idzie”

#vmas – napisała wokalistka.

View this post on Instagram

🌧❄️. #vmas

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Gaga już jakiś czas temu zdradziła, jak wygląda jej rytuał przed koncertem. Na scenie wokalistka zawsze daje z siebie 100%, nie tylko śpiewa, ale ma przygotowane wymagające choreografie i musi być w doskonałej formie.

Rytuał przed koncertem: siedzenie w wannie wypełnionej lodem przez 5-10 min, gorąca kąpiel przez 20, następnie kombinezon kompresyjny wypełniony okładami z lodu – kolejne 20 minut – zdradziła wokalistka.

Gwiazda na początku tego miesiąca publicznie przyznała, że stosuje leki przeciwpsychotyczne, ponieważ nie zawsze jest w stanie kontrolować pracę swojego mózgu.

Korzystaliście z takich kąpieli?

Jak Wasze wrażenia?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Lady Gaga i Bradley Cooper nie komentowali romansu, przez UMOWĘ z Iriną Shayk?

Lady Gaga znów ZAGRA w filmie! Wcieli się w żonę Gucciego

Lady Gaga w sportowym staniku tuli się do Michaela Polansky’ego (ZDJĘCIA)

Lady Gaga z nowym chłopakiem spaceruje po ulicach Hollywood.

Lady Gaga,Michael Polansky. Fot.Forum/Mega Agency.

Lady Gaga przytula się do swojego chłopaka.

Lady Gaga,Michael Polansky. Fot.Forum/Mega Agency.

Lady Gaga w maseczce razem z ukochanym idą na lunch.

Lady Gaga, Michael Polansky. Fot.Forum/Backgrid USA.