Leonardo DiCaprio (44 l.) w ostatnich miesiącach był zajęty aktywną promocją najnowszego filmu „Pewnego razu w Hollywood” , w którym gra razem z Bradem Pittem (55 l.) główną rolę.

Leonardo DiCaprio ratuje lasy Amazonii. Wydał oświadczenie

Leonardo DiCaprio wypoczywa z młodszą o 23 lata dziewczyną

Po zakończaniu promocji filmu wybrał się z partnerką, Camilą Morrone na zasłużony odpoczynek. Aktor, uznawany był za kobieciarza i osobę niestałą w uczuciach. Co rusz spotykał się z nową modelką.  Sprawy sercowe DiCaprio uległy zmianie. Aktualnie spotyka się z Morrone już od trzech lat!

Leonardo DiCaprio i jego dziewczyna Camila Morrone zastali zauważeni przez fotoreporterów podczas świetnej zabawy na jednej z kalifornijskich plaż. Zakochana para nie przestawała się uśmiechać podczas gry w siatkówkę plażową. 44-letni zdobywca Oscara ubrał szarą koszulkę i szorty w kolorze khaki a do tego granatową czapkę z daszkiem i czarne okulary przeciwsłoneczne. 22 -letnia Camila połączyła bikini z porwanymi dżinsami marki Levis . Do gorącej pary grającej w siatkówkę dołączyli znajomi.

Leo i Camila byli nierozłączni w ostatnich miesiącach. Aktor w ostatnim czasie miał jednak dużo mniej czasu dla swojej ukochanej, stąd teraz muszą nadrobić stracony czas, w którym DiCaprio wywiązywał się z umów dotyczących promocji nowego filmu. Para kilka tygodni temu została zauważona podczas romantycznych wakacji na jachcie płynącym po całej Europie, teraz na spokojnie wypoczywają w słonecznej Kalifornii.

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio gra w siatkówkę plażową z 23 lata młodszą od siebie dziewczyną, Camilą Morrone. Fot.Forum/Backgrid USA.

Leonardo ma w sobie ten sam urok, co kiedyś?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Leonardo DiCaprio na wakacjach. Jak każdy chłopak instagramerki, stał i robił dziewczynie zdjęcia

Leonardo DiCaprio na obiedzie z dziewczyną o 23 lata młodszą (ZDJĘCIA)

Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Brad Pitt na premierze Pewnego razu w Hollywood(ZDJĘCIA)