Anna Lewandowska chętnie dzieli się prywatnymi kadrami na swoim Instagramie. Mimo że nie pokazuje całych twarzy córek, to chętnie je nagrywa i pokazuje wspólne chwile z nimi. Ostatnio w ramach promocji filmu „Lewandowski Nieznany” Robert Lewandowski zdradził w wywiadzie, co robi z dziewczynkami w wolnym czasie i na co im pozwala.

Paznokci nie dałem sobie jeszcze pomalować. Od tego uciekam, ale daję sobie malować twarz, ręce. Już nie mówię o ubraniach, ale przy paznokciach się wstrzymuję. Uczyłem się wiązać warkoczyki, uczyłem się robić kucyki. Jak chcą, to im czeszę włosy – wyznaje Lewandowski.

Robert i Anna Lewandowscy też imprezują po nocach! Zauważeni pod klubem na Ibizie (ZDJĘCIA)

Anna i Robert Lewandowscy w Wielkanoc

Dla Lewandowskich rodzina jest bardzo ważna. Często u ich boku możemy zobaczyć mamę piłkarza i jego siostrę, czy mamę Ani. Nie mogło być inaczej w trakcie Wielkanocy!

Lewandowscy JESZCZE WYŻEJ na liście najbogatszych Polaków

Ania i Robert opublikowali kilka zdjęć i nagrań z tego wyjątkowego momentu na swoim Instagramie. Widzimy, że cała rodzina zjechała się do Lewandowskich do Hiszpanii, gdzie wspólnie spędzają święta Wielkanocne. W sobotę wybrali się na spacer brzegiem morza, a potem odpoczywali w jednej z restauracji tuż przy plaży.

 

Z kolei w niedzielę zasiedli przy pięknie ozdobionym stole. Ze zdjęć możemy zauważyć, że córki Lewandowskich, jak większość dzieci bawiły się w rozbijanie jajek.

Lewandowscy kolejny dzień migdalą się na jachcie (ZDJĘCIA)