Lilly Marchel jest 25-letnią modelką, która została okrzyknięta następczynią Natalii Siwiec. Nie ukrywa ona, że jej wygląd nie jest do końca naturalny. Ostatnio podzieliła się z obserwatorkami tym, jak przebiegała jej operacja plastyczna nosa. Teraz podzieliła się długim opisem swojej operacji powiększania biustu.

Lilly Marchel pokazała zdjęcia po drugiej operacji nosa

Lilly Marchel pokazała zdjęcia przed i po operacji biustu

Lilly nie ukrywa, że zwyczajnie miała kompleksy. Nie podobał się jej mały biust.

 Tak wiec …. Mi nie zależało na tym żeby nosić duży dekolt – bardziej miałam ochotę pozbyć się wszystkich kostiumów kąpielowych typu push-up 🔞 bądź założyć piękne sukienki które maja odkryte plecy ale obawiałam się ze ktoś pomyli tył z przodem bo byłam najzwyczajniej płaska – ROZMIAR A ! Podjęłam decyzje ze chce zrobić ta operacje…

Modelka nie miała tyle pieniędzy, aby móc za operację zapłacić od ręki. Musiała wziąć kredyt.

Teraz pytanie które nurtowało Was od zawsze „ SKĄD MIAŁAŚ NA TO PIENIĄDZE ?” a wiec z banku – wzięłam mój pierwszy w życiu kredyt (pewnie wiele z Was pomyśli idiotka –
Kredyt na na cycki – i tu Was zaskoczę bo bardzo dużo dziewczyn bierze kredyty albo płaci w mediratach tylko najzwyczajniej o tym nie mówią – mało która dziewczynę w wieku 22-26 lat stać na to aby wyłożyć prawie 18 tys zł w gotowce). Z poleceń koleżanek umówiłam się do pewnej Pani doktor (zabijcie mnie nie pamietam jak się nazywała). Koleżanka przed wizyta poinformowała mnie ze od niej wzięła 15-16 tys zł.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Tak wiec wróciłam z kolejnym tematem który Was ciekawi a mianowicie OPERACJA BIUSTU. Dlaczego ta klinika ? Jaki masz implant ? Po jakim czasie doszłaś do siebie? Jaka cena ? Wkładki okrągłe czy anatomiczne ? Jak wyglada czas rekonwalescencji ? Tak wiec .... Mi nie zależało na tym żeby nosić duży dekolt - bardziej miałam ochotę pozbyć się wszystkich kostiumów kąpielowych typu push-up 🔞 bądź założyć piękne sukienki które maja odkryte plecy ale obawiałam się ze ktoś pomyli tył z przodem bo byłam najzwyczajniej płaska - ROZMIAR A ! Podjęłam decyzje ze chce zrobić ta operacje... i teraz pytanie które nurtowało Was od zawsze „ SKĄD MIAŁAŚ NA TO PIENIĄDZE ?” a wiec z banku - wzięłam mój pierwszy w życiu kredyt (pewnie wiele z Was pomyśli idiotka - Kredyt na na cycki - i tu Was zaskoczę bo bardzo dużo dziewczyn bierze kredyty albo płaci w mediratach tylko najzwyczajniej o tym nie mówią - mało która dziewczynę w wieku 22-26 lat stać na to aby wyłożyć prawie 18 tys zł w gotowce). Z poleceń koleżanek umówiłam się do pewnej Pani doktor (zabijcie mnie nie pamietam jak się nazywała). Koleżanka przed wizyta poinformowała mnie ze od niej wzięła 15-16 tys zł.

Post udostępniony przez Lilly Marchel (@lilly.marchel)

W dalszej części wpisu – na zdjęciu wyżej należy przesuwać w prawo, aby go przeczytać, opisuje swoje perypetie związane z operacją powiększenia biustu. Ciężko jej było znaleźć dobrego specjalistę, okazywało się też, że operacja ma kosztować więcej niż na początku było obiecywane.

Lilly dobrze radziła sobie z bólem.

Ból znośny – tak jak z nosem – tabletka i po krzyku.

Co myślicie o operacjach biustu? Czy kredyt na nowe piersi to dobry pomysł?

ZOBACZ TAKŻE:

Lilly Marchell przyćmi Natalię Siwiec?

Polska gwiazda Instagrama, Lilly Marchel, w nowym, październikowym numerze CKM

Z okładki CKM na salony – Lilly Marchel będzie nową celebrytką? (ZDJĘCIA)

 

 

Lilly Marchel
Lilly Marchel