Anna Lewandowska doskonale wie, że siła social mediów polega na nieustannym utrzymywaniu kontaktu z fanami, dlatego nie nowe posty na jej profilu pojawiają się nawet w niedzielę.

Anna Lewandowska szczerze o karmieniu piersią: „Momentalnie schudłam…”

Niedziela Anny Lewandowskiej

Żona znanego piłkarza postanowiła pokazać, jak wygląda jej niedzielna codzienność. Okazuje się, że Anna nie ma czasu na drobne przyjemności, łącząc bycie mamą z zadaniami, które stawia przed nią trudny świat Instagrama.

Trenerka zapozowała do zdjęcia w sypialni. Odziana w szlafrok Anna zakryła oczy jedwabną maseczką. Swoiom fanom zwierzyła się, że podobne chwile luksusu zdarzają jej się niezwykle rzadko.

Anna Lewandowska pokazała JADALNIĘ. Jest nowoczesna!

Plan na niedzielny chill. Szlafrok, maseczka, seriale w łóżku do południa…mhm… Pamiętacie te czasy?  Moje córeczki mają zupełnie inny pomysł na ten dzień… O której Wasze maluchy budzą się w weekendy? Jakie plany na dziś – dopytywała z zaciekawieniem.

Anna Lewandowska w domu Maryli Rodowicz. Co ona tam robi?!

Pod postem momentalnie zaroiło się od postów, w których fanki wyrażały zrozumienie, dla niełatwego losu Anny Lewandowskiej. Spodziewaliście się, że Ania nie ma chwili wytchnienia?

 

 

Anna Lewandowska na evencie Calzedonii

Anna Lewandowska/fot. Forum

Anna Lewandowska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA