Maddox Jolie Pitt (18 l.) to najstarszy syn Angeliny Jolie i Brada Pitta. Nastolatek po rozwodzie rodziców nie utrzymuje tak bliskich relacji z ojcem jak kiedyś – za to z mamą świetnie się dogaduje. Gdy wyjechał ze Stanów na studia, Angelina nie ukrywała, że kosztuje ją to sporo stresu. Teraz może odetchnąć z ulgą, bo jej syn wrócił do domu.

Maddox nie czuje się synem Brada Pitta

Maddox Jolie-Pitt z powodu koronawirusa wrócił do domu

Epidemia koronawirusa w dalszym ciągu sieje spustoszenie. Z powodu światowej pandemii pozamykano szkoły czy uniwersytety, a ludzie muszą nauczyć się żyć w nowej rzeczywistości. Nastolatek Maddox Jolie Pitt postanowił wrócić z Korei do Stanów, a Angelina podobno nie posiada się z radości.

Jak każda matka, Jolie również zamartwiała się rozłąką z synem, szczególnie biorąc pod uwagę obecną sytuację na świecie.

SZOK! Angelina Jolie stara się nie rozpłakać. Zobaczcie co zrobił jej 18-letni syn Maddox!

Maddox w zeszłym roku rozpoczął studia na prestiżowym uniwersytecie Yonsei University w Seulu – na kierunku biochemia. Angelina od początku przekonywała, że wspiera syna w tym pomyśle, jednak przeraża ją tak długa rozłąka.

Aktorka teraz jeszcze bardziej docenia każdą chwilę z Maddox’em i cieszy się, że w końcu ma go przy sobie. Jolie udzieliła krótkiego wywiadu koreańskiemu serwisowi informacyjnemu i wyjawiła, jakie są dalsze plany jej syna.

Nie mogłabym być bardziej zadowolona z wyboru uniwersytetu przez Maddoxa. Obecnie jest on zamknięty z powodu pandemii. Ale nie zmienia szkoły, wróci, jak tylko wszystko się ułoży. Wszyscy jesteśmy szczęśliwi jako rodzina, że ​​będziemy mogli jeszcze lepiej poznać Koreę Południową poprzez Maddoxa, wraz z nim podczas jego studiów – powiedziała Jolie w rozmowie z koreańskim serwisem Dong A Daily.

Maddox Jolie-Pitt wrócił do Angeliny z powodu przerwy na studiach przed pandemię koronawirusa.

Maddox Jolie-Pitt, Fot.Forum/BACKGRID USA

Zajęcia na uniwersytecie w Seoulu zostały odwołane w ubiegłym tygodniu. W związku z tym Maddox przyjechał do mamy, która zapewniła, że syn wróci na studia, gdy tylko sytuacja na świecie się uspokoi.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Maddox został zapytany o Brada Pitta. Jego odpowiedź niepokoi

Posądzali ją o anoreksję, a tymczasem Angelina…

Najstarszy syn Jolie i Pitta, Maddox idzie NA STUDIA – jaki wybrał kierunek?

Angelina Jolie z córką Zaharą i synem Maddoxem.

Angelina Jolie z córką Zaharą i synem Maddoxem, Fot.Forum/Zuma Press

Angelina Jolie z dwójką synów pozuje na ściance.

Angelina Jolie z synami. Fot.Forum