Maja Bohosiewicz, aktorka, właścicielka marki odzieżowej i mama dwójki dzieci, jest bardzo aktywna na Instagramie. Relacjonuje swoje życie, a także często dzieli się swoimi spostrzeżeniami.

Odkąd poleciała z rodziną do Dubaju, tak spodobało jej się to miejsce, że postanowiła przeprowadzić się tam na stałe. Od tamtej pory raz na jakiś czas raczy fanów swoją dubajską codziennością.

Maja Bohosiewicz przeprowadza się do Dubaju! „Jestem totalnie świetnie nastawiona”

Maja Bohosiewicz poznaje ciemne strony Dubaju?

Chociaż Maja Bohosiewicz wciąż jest zachwycona opływającym w luksusy Dubajem, tym razem poznała również jego minusy. W jednej z relacji na Instagramie opowiedziała, że razem ze swoim psem Kuzią odwiozła dzieci do szkoły, a następnie musiała oddać wypożyczony samochód i chwilowo została bez środka transportu. Jak się jednak okazuje, nie mogła wrócić taksówką i całą 15-kilometrową trasę musiała przejść z buta!

Pojechałam dzisiaj zawieźć dzieci do szkoły i od godziny próbuje się stąd wydostać, bo musiałam oddać moje wynajęte auto no i nie mogę jeszcze wynająć nowego, a żadna taksówka mnie nie chce wziąć. Mam 15km do domu więc muszę drałować, bo żaden autobus mnie nie weźmie, żadna taksówka mnie nie weźmie – żaliła się fanom na Instagramie

Maja Bohosiewicz poznaje ciemne strony Dubaju? "Żadna taksówka mnie nie chce wziąć"

fot. Instagram: majabohosiewicz

Maja co prawda nie zdradziła powodu, dla którego komunikacja miejska nie chce jej zgarnąć, ale wiemy, że chodzi o jej suczkę Kuzię – jak się okazuje w Dubaju nie wolno przewozić zwierząt w taksówkach ani w komunikacji miejskiej.

Nie jest to pierwszy problem z czworonogiem Mai w Emiratach – gdy gwiazda była już na 100% pewna przeprowadzki, postanowiła sprowadzić do Dubaju również swoją suczkę. Jednak za przelot psa musiała zapłacić aż 10 tysięcy złotych! I to nie w klasie biznes, a w luku bagażowym. Linie Emirates nie przyjmują na podkład samolotu żadnego innego zwierzęcia poza sokołami, które są tam otaczane ogromną czcią, a Zjednoczone Emiraty Arabskie są głównym światowym centrum sokolnictwa.

Maja postanowiła sobie jednak nie krzywdować tej pieszej wycieczki i znalazła w niej pozytywne strony – nie tylko miała niepowtarzalną okazję zwiedzić okolicę, ale znalazła moment, by zachwycić się tamtejszą roślinnością, która w Dubaju prezentuje się już mocno wiosennie.

Maja Bohosiewicz poznaje ciemne strony Dubaju? "Żadna taksówka mnie nie chce wziąć"

fot. Instagram: majabohosiewicz

Najważniejsze to widzieć szklankę do połowy pełną, prawda?

OMG! Maja Bohosiewicz ŚCIĘŁA włosy. Fani: „Włosy bomba !!! Już nigdy nie zapuszczaj”

Maja Bohosiewicz ścięła włosy!

fot. Instagram: majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz ścięła włosy!

fot. Instagram: majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz szczerze o walce z zaburzeniami lękowymi: „długo się męczyłam”

Maja Bohosiewicz w jesiennej stylizacji.

Maja Bohosiewicz, fot. Kurnikowski/AKPA.

Maja Bohosiewicz w kapeluszu na ściance.

scena z: Maja Bohosiewicz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA