Maja Bohosiewicz skończyła z aktorstwem i od kilku lat prowadzi własną markę odzieżową Le Collet. Rok temu wyjątkowo głośno się zrobiło, kiedy zaczęłam szukać asystentki i podała długą listę wymagań. Internautom nie spodobał się ton ogłoszenia, a szczególnie za jedno zdanie została mocno skrytykowana, które szybko zostało skasowane: „wiem, że mój stan zdrowia interesuje tylko dwie osoby na świecie: mamę oraz lekarza prowadzącego„.

Maja Bohosiewicz szuka asystentki. Wymagania rozwścieczyły internautów

Maja Bohosiewicz szuka pracowników do Le Collet

Maja Bohosiewicz uczy się na błędach i tym razem udostępniła ogłoszenie o pracę, które wydaje się standardowe i nie wzbudza emocji. Na dodatek od razu podała zarobki, jakie może zaoferować nowemu pracownikowi.

Gwiazda szuka specjalisty od e-commersu (handlu internetowego), który będzie m.in. obsługiwał sklep internetowy, planował i wdrażał strategie marketingowe, analizował sytuacje rynkową, będzie znał systemy Google Analitics, Shopify i Clavio oraz opiekował się systemami integrującymi i multibrandowymi. Na to stanowisko pracownik może liczyć na umowę o prace i 5 tys. brutto.

Fot. Instagram/majabohosiewicz

Fot. Instagram/majabohosiewicz

Następnie poszukuje specjalistki do spraw produkcji odzieżowej. Obowiązki to: zlecenia konstrukcji i produkcji w szwalni, zamawianie tkanin i dzianin, kontrola jakości gotowego produktu, analiza fatycznego zużycia i analiza faktur produkcyjnych. Na tym stanowisku pracownik może już więcej zarobić, bo aż 7 tys. zł netto (plus VAT) i umowa B2B.

Maja Bohosiewicz OCENIA: chwalić się czy nie chwalić, że pomagamy Ukraińcom?

Fot. Instagram/majabohosiewicz

Fot. Instagram/majabohosiewicz

Z kolei e-commers manager dostanie długą listą obowiązków między innymi: analiza rynku i konkurencji, monitorowanie analityki internetowej, czyli dane dotyczące ruchu na stronie, zachowań i preferencji, opracowywanie strategii SEM i SEO, rozwijanie platformy e-sklepu, czy projektowanie i wdrażanie działań marketingowych. Na tym stanowisko manager może liczyć od 10 tys. zł netto aż do 15 tys. zł netto (plus VAT). 

Maja Bohosiewicz EDUKUJE w temacie wojny: „polityka to nie jest PRZEDSZKOLE leśne misie”

Fot. Instagram/majabohosiewicz

Fot. Instagram/majabohosiewicz

Jak myślicie? Zarobki adekwatne są do obowiązków?

Maja Bohosiewicz w jesiennej stylizacji.

Maja Bohosiewicz, fot. Kurnikowski/AKPA.

Maja Bohosiewicz pokazała brzuch na ściance.

Maja Bohosiewicz, fot. Kurnikowski/AKPA.