Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z dziećmi to niewątpliwie polscy Beckhamowie. Już chodzą pogłoski, że para planuje zrealizować swój reality-show.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan o dziecku

Małgorzata Rozenek w damskim garniturze. Fanom nie spodobały się pozy celebrytki: „Nieforemnie jakoś wyszło”

Dzisiaj ukazał się magazyn Viva!, a na okładce państwo Majdanowie: Małgorzata Rozenek, Radosław Majda, Henryk oraz Stanisław i Tadeusz. Wyglądają jak rodzina z amerykańskiego programu „Żony Beverly Hills”.

Małgosia i Radek opowiedzieli o długo wyczekiwanym dziecku. Gwiazda nie ukrywa szczęścia:

Nasz dar od losu. Czasami, kiedy człowiek bardzo długo o czymś marzy, boi się, że gdy jego pragnienia w końcu się spełnią, już nie będzie tak fajnie. W naszym przypadku rzeczywistość jest piękniejsza niż marzenie. Żyjemy w ciągłym zachwycie nad Henrykiem – mówi Rozenek.

View this post on Instagram

Byli nieustępliwi w walce o swoje dziecko. Po trzech latach odnieśli sukces. „Dar od losu”, mówią o czteromiesięcznym Henryku i śmieją się, że rozpoznaliby go wśród miliona innych niemowlaków. O poświęceniu, wdzięczności i wyboistej drodze do szczęścia Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w przejmujący sposób opowiadają Beacie Nowickiej. W rodzinnej sesji towarzyszą im: najmłodszy syn Henio, najstarszy Stanisław i średni syn – Tadeusz. ❤️ Nowe wydanie VIVY! dostępne od 15 października w punktach sprzedaży w całej Polsce, a także w formie e-wydania na stronie hitsalonik.pl Fragmenty już na Viva.pl ☀️ Rozmawiała BEATA NOWICKA Zdjęcia Marlena Bielinska/MOVE Makijaż Beata Mielczarek Fryzury Sylwia Habdas Stylizacja Bartek Indyka Produkcja Paulina Aleksiejuk-Lewandowska #malgorzatarozekmajdan #radoslawmajdan #silarodziny #dzieci #dumnirodzice #babyboy #love #milosc #smile #happieness #amazingfamily #mumofboys #happyfamily #sesjarodzinna #sesjazdjęciowa #vivamagazyn #vivapl #wywiadyvivy

A post shared by Viva.pl (@viva_magazyn) on

Radosław również jest zachwycony. Zdradza, że kiedy patrzy na Henryka, a on spogląda na tatę z uśmiechem i szeroko otwartymi oczami, zastanawia się, do kogo jest bardziej podobny.

Jak się złości, jest podobny do mnie, kiedy się uśmiecha, do Małgosi – stwierdza.

Małgorzata Rozenek w SKROMNEJ ale modnej stylizacji. Żakiet jest EKSTRA!

Rozenek dodaje, że jej mąż próbuje być miły, ale ewidentnie jest to syn Radosława. Piłkarz jest wdzięczny żonie, że urodziła mu dziecko:

 Kocham Małgosię bardzo mocno i zawsze ją kochałem, ale kiedy żona rodzi ci dziecko, przepaja cię olbrzymia wdzięczność za to, że chciała to wszystko przejść, że poświęciła kilka lat, co dla kobiety jest
wyzwaniem. Małgosia zdawała sobie sprawę, że wspólne dziecko będzie dla nas wielkim szczęściem. Dzielnie znosiła procedury in vitro, które powtarzaliśmy, dziesiątki zastrzyków, które brała w brzuch, nasze momenty zwątpienia, smutku. Nie załamała się, tylko cały czas twardo stała na stanowisku, że musimy zrobić wszystko, żeby finał okazał się szczęśliwy. I udało nam się – mówi Radosław.

Z kolei Perfekcyjna podkreśla, że po urodzeniu Henryka udało im się bez problemu podzielić obowiązki domowe:

U nas nikt na nic się nie umawiał. Nie było tak, że dzieliliśmy się obowiązkami: w poniedziałek ja robię to, we wtorek ty tamto. Radosław instynktownie przejął pewne rzeczy, inne ja. On odbiera chłopców ze szkoły, ale nie umie obsłużyć pralki. Ja uwielbiam robić rzeczy, które są związane z domem – zdradza.

Majdan dodaje, że wszystko układa się naturalnie, ponieważ od początku byli bratnimi duszami, chociaż w wielu rzeczach się różnią, ale potrafią dyskutować, sprzeczać się, choć nigdy długo się nie gniewać.

Małgorzata Rozenek świętuje 4. rocznicę ślubu z Radziem – pokazała zdjęcie, od którego wszystko się zaczęło