Małgorzata Rozenek- Majdan pokazuje trening, po którym ma PUPĘ LEPSZĄ niż Jennifer Lopez!

Małgorzata Rozenek-Majdan ma figurę, której mogą jej pozazdrościć inne kobiety. 40-letnia żona Radosława Majdana jest szczupła i wysportowana. Nic dziwnego, skoro regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia.

Małgorzata Rozenek wyprawiła synom huczne urodziny. Jak u Kardashianek (ZDJĘCIA)

Wzrost i waga Małgorzaty Rozenek-Majdan

Gwiazda TVN ma bardzo szczupłą budowę ciała. Każdy, kto zobaczy Małgorzatę na żywo, jest wręcz zszokowany tym, jak drobną jest ona kobietą! Przy wzroście 1,70 cm celebrytka waży ok. 50 kg.

Ale waga to dopiero początek – Rozenek-Majdan bardzo dba, by jej ciało było ładnie zbudowane i sprężyste. Nie zaniedbuje więc treningów, a kiedy tylko może, ćwiczy w domu.

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan dba o figurę? Ma swoją trenerkę personalną!

Dziś na profilu IG Małgorzaty pojawiły się zdjęcia z takiego właśnie domowego treningu. Małgorzata ćwiczy na taśmach, które są przyczepione do drzwi prowadzących na taras. Dzięki tym taśmom celebrytka może się porządnie porozciągać i zadbać o różne partie mięśni.

Małgorzata Rozenek pokazała co jej dzieci dostały na Dzień Dziecka! Na BOGATO

Pani Małgosiu, czy pasy zaczepione o ramy okienne bez problemu utrzymują ciało? 🤔Mam problem z przymocowaniem pasów w domu, a okna tarasowe wydają się dobrym pomysłem 😊 – pyta jedna z fanek.

Mi się to sprawdza. Około 30 min waga 55 i daje radę. Resztę 20 min z gumami i hantlami – odpowiada celebrytka.

Na jednym ze zdjęć Małgosia ćwiczy z elastyczną szarfą – stojąc stopami na jednej części szarfy drugą ciągnie w górę. Fotki na profilu gwiazdy TVN eksponują jej piękne kształty – żona Radka Majdana ma pupę lepszą od Jennifer Lopez!

Małgorzat Rozenek otworzyła firmę cateringową. Ile zapłacisz za dietę Perfekcyjnej?

Małgosia pisze w poście, że w motywacji do ćwiczeń wspiera ją jej trenerka, Lidia Wierzbowska:

bardzo lubię ćwiczenia w domu 😁 łatwiej mi się wtedy zmobilizować. Zresztą @lidiawierzbowska pilnuje tej mobilizacji😂😂😂 zawsze można też pogadać z synem. Taki początek tygodnia to ja rozumiem🤗 miłego dnia kochani😘. Ćwiczę boso i dlatego moje stopy tak wygladają😂😂😂 – tłumaczy celebrytka.

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. AKPA/AKPA
   
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

36 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Nigdy nie będzie mieć takich pośladków jak Jennifer Lopez nigdy. JLO jest numer 1 i zawsze będzie !

ludzie nie ogladajcie programów z Gonią nie kupujcie produktów przez nia polecane.majdan chociaz obronił w życiu tylko jedna bramke zrobił interes życia poślubajac ta stara gonie

Jest starsza od Lopez, o wyglądzie litosciwie zmilcze

Ludzie obudzcie sie i przestancie idealizowac tego Rozenka.!!!
To jest transeksualista udatnie udajacy kobite. Ona” ma wszelkie anatomiczne proporcje faceta a o kobicie swiadcza szminka plastikowe cyce i dlugie wlosy,tylko tyle. To jest biologiczny facet przeminiony w babe.
To sie dzieje na calym swiecie w Polsce tez nie “ona” jedna. Jest ich na peczki.
Trzeba sie tylko troche poduczyc anatomii,co wcale nie jest to trudne i poogladac w necie zdjecia tzw otwartych transow zeby sobie wyrobic oko.
Nie dajcie sie wpuszczac w maliny!! czyli normalni faceci nie ekscytujcie sie niepotrzebnie. Anatomia! tylko troche wiedzy..Byc moze jest to tez castrato ale niekoniecznie,oni maja wiedze jak podwiazywac do sesji zdjeciowej…

Pani Małgosiu, jestem grafikiem. Proponuję współpracę w celu uniknięcia kolejnych wpadek. Pozdrawiam

nie 40 letnia, tylko 50letnia

Szkoda, że wygiętej framugi nie widzicie, hihi

żałosne eksponowanie d***y przez 40 latkę…LADY hahahha

figurę ma super, co nie zmienia faktu, że pokazywanie zada publicznie jest szczytem dna. a to zdjęcie jak idzie drogą a z tyłu ludzie się uśmiechają to porażka. pytam się czym ci ludzie się zachwycają? co mówią dzieciom? patrz to sławna sprzątaczka? no nie rozumiem. świat zwariował. podziwiać to można Mandelę czy aktorów pokroju Meryl Streep, ale nie osobę wystawiająca zad czy brzuch czy biust.

Nogi Krzywe, a stopy ma brudne, bo perfekcyjna ma brudne podłogi w domu.

Ta pupa jest tak niesamowita, że zagina czasoprzestrzeń! Zdjęcie maksymalnie przerobione, każdy kto choć odrobinę zna się na obróbce graficznej to zauważy.

Czułabym ogromne zażenowanie wystawiając swój wypięty i spocony tyłek na widok innych.

Już dawno nie widziałam tak niewydarzonych pokracznych nóg.

nie jest jej tak głupio wystawiać tyłek do obiektywu ?, Radzio albo synkowie mieli pewnie niezły ubaw jak robili jej te fotki. Co za obciach….

najgorsze nogi w polskim showbiznesie, ever !

i do tego ma super krzywe i koślawe nogi, bleee….

Ona jest wyjątkowo obrzydliwa w tym obleśnym i wyjątkowo gówniarsko-niedojrzałym pokazywaniu ,, instagramowego życia,, Trochę wyczucia smaku a jestem pewna , że synowie będą mieli mniej powodów do wstydu…….

Chyba coś majstrowała przy zdjęciu bo ma kwadratowy tyłek o fotel się lekko wykrzywia.

Powiem tak…..szacun za checi I systematycznosc.Moja dieta zaczyna sie w Poniedzialek a konczy we Wtorek.
Nie przepadam za ta Pania ale cialo ma bardzoooooo zadbane .Tylko pogratulowac.

Uwielbiam Panią Małgorzatę 😊 i bardzo zazdroszczę 😊 tak wyglada kobieta szczęśliwa… Piekna inspiracja dla mnie. Przesyłam serdecznosci wszystkim Kobietą

Dzidzia piernik znowu szuka uwagi

Słuchajcie, czy 50 kg to jakaś magiczna granica, której nie przekracza zadna celebrytka? Nie wierzę, że Pani Rozenek tyle waży. Jest smukła ale na pewno nie taka drobna, a skoro ma mięśnie to one też sporo ważą. Ja mam 157 cm w kapeluszu i waze 49kg, mam sporo mięśni i wyglądam bardzo szczuplo. Jakim cudem kobieta która ma 170 cm i wcale nie wygląda jak szczypior waży tyle co taki krasnal jak ja. Ciężko mi w to uwierzyć. No chyba że jej przodkami są ptaki i ma lekkie kości.

Ale za to do twarzy Lopez jej baaaardzo dużo brakuje. Jennifer jest ładna z natury, a Małgorzata kiedyś wyglądała bardzo przeciętnie. A to znaczy że nawet gdy będzie się obstrzykiwać to i tak przegra z naturalnie pięknymi kobietami. Reasumując, gdybym miała wybierać jak wolałabym wyglądać to napewno wybrałbym Jennifer Lopez. Poza tym jej sylwetka dla mnie jest mega kobieca i nawet wysoki wzrost nie miałby tu znaczenia

Szczerze mówiąc, ona nie potrzebuje treningu, żeby miec pupę lepszą niż Lopez. Lopez jest tłuściutka i niziutka, a Rozenek zawsze była smukła.

Więcej filtrów nie było? Śmieszy mnie takie zakłamywanie rzeczywistości, nikt nie jest aż tak gładki na twarzy, a tym bardziej pięćdziesię… ekhem czterdziestoletnia kobieta.