W maju ubiegłego roku Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała światu swoją książkę „In vitro. Rozmowy intymne”. Wówczas została skrytykowana przez wiele osób. Zarzucano jej, że to nie ona jest autorką książki, a jedynie promuje ją swoją osobą.

Małgorzata Rozenek-Majdan ZŁAMAŁA zasadę podczas spaceru. W komentarzach dyskusja

Małgorzata Rozenek napisała poradnik dla mam

Celebrytka nie zraziła się krytyką. Nie minął rok, a ona pochwaliła się kolejną książką, nad którą pracowała kilka miesięcy. Tym razem to poradnik dla mam – „Świadoma mama”. Jak zapewnia Rozenek-Majdan, to kompendium wiedzy dla mniej i bardziej doświadczonych rodziców.

Kochani, te kilka ostatnich tygodni, choć w całkowitej izolacji były dla mnie bardzo pracowite, bo mogłam skupić się na dokończeniu prac nad moim najnowszym poradnikiem „Świadoma mama”. Ciąża i poród to wyjątkowe chwile w życiu rodziców. (…) Przez ostatnich kilka miesięcy otrzymywałam od Was wiele pytań i próśb o rady dotyczące dziewięciu miesięcy, które są zarówno magiczne, jak i pełne obaw i strachu. To normalne – wyjaśniła Małgorzata.

Ciężarna Rozenek w sesji zdjęciowej z koniem. Wywołała oburzenie

Małgorzata Rozenek-Majdan poinformowała, że nie tylko ona pracowała nad poradnikiem. Byli zaangażowani eksperci i lekarze. Wszystko po to, by odpowiedzieć na wiele pytań, ale też obalić mity i rozwiać wątpliwości.

Razem z najlepszymi specjalistami, ekspertami i lekarzami pomożemy Wam przejść krok po kroku przez ciąże, znajdziemy odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, obalimy mity i rozwiejemy wszelkie niepewności związane z tym okresem. Pracując przy „Świadomej mamie” sama dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, które okazały się dla mnie pomocne. Mam nadzieję, że Wam też się przydadzą. Praca nad nią była dla mnie szczególnie przyjemna – poinformowała celebrytka.

Jak dodała Małgorzata, praca nad tą książką sprawiła jej wiele przyjemności. Celebrytka jest niezwykle szczęśliwa, że mimo obecnej sytuacji na świecie udało się dokończyć poradnik i go wydać.

View this post on Instagram

Kochani, 💥 😁te kilka ostatnich tygodni choć w całkowitej izolacji były dla mnie bardzo pracowite, bo mogłam skupić się na dokończeniu prac nad… moim najnowszym poradnikiem „Świadoma mama”. 👍💪Ciąża i poród to wyjątkowe chwile w życiu rodziców. Szczególnie w dzisiejszej sytuacji, która wymaga od nas konkretnych działań i podejścia dla tak niezwykłego wydarzenia. Przez ostatnich kilka miesięcy otrzymywałam od Was wiele pytań i próśb o rady dotyczące dziewięciu miesięcy, które są zarówno magiczne, jak i pełne obaw i strachu. To normalne. Nawet jeśli jest to kolejny raz, gdy stajemy w obliczu pojawienia się na świecie małego człowieka. Dlatego chciałam, żeby mój poradnik „Świadoma mama” był kompendium wiedzy dla mniej i bardziej doświadczonych rodziców, w którym razem z najlepszymi specjalistami, ekspertami i lekarzami pomożemy Wam przejść krok po kroku przez ciąże, znajdziemy odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, obalimy mity i rozwiejemy wszelkie niepewności związane z tym okresem. Pracując przy „Świadomej mamie” sama dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, które okazały się dla mnie pomocne. Mam nadzieję, że Wam też się przydadzą. Jestem bardzo szczęśliwa i dumna, że choć obecne warunki są mało sprzyjające do pracy, udało nam się z wydawnictwem stworzyć dla Was tę książkę.💥 Praca nad nią była dla mnie szczególnie przyjemna 🤷‍♀️😁😘

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Rozenek-Majdan eksponuje duży brzuszek ciążowy. Fanki pytają, skąd sukienka

Gdzie będzie rodzić Małgorzata Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan bez sztucznych rzęs wygląda o 10 lat MŁODZIEJ

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na ściance

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan/fot. Kurnikowski/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan na ściance

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA