jednym z wywiadów Małgorzata Rozenek wyznała, że jej największym marzeniem na 50. urodziny jest dom z ogrodem. I choć prace nad jej wymarzonym domem trwają, ich tempo i frustracje spowodowane problemami w urzędzie, cenami materiałów budowlanych i ich brakami w magazynie opóźniającymi pracę spowodowały, że zniecierpliwiona Małgorzata Rozenek postanowiła nie czekać aż jej marzenie się spełni i z całą rodziną przeprowadziła się do domu tymczasowego.

W tym celu wynajęła ogromną willę po Wojciechu Modeście Amaro na warszawskim Wilanowie za 30 tysięcy złotych miesięcznie. Małgorzata od samego początku na bieżąco relacjonowała cały proces przeprowadzki i urządzania „swojego” nowego gniazdka na Instagramie, chwaląc się fanom ogromnym ogrodem, basenem na tarasie czy pięknymi wnętrzami.

Wiemy ILE MIESIĘCZNIE ZAPŁACI Małgorzata Rozenek za wynajem luksusowej willi! Kwota zwala z nóg

Małgorzata Rozenek nie płaci za wynajem swojej luksusowej willi

Teraz w rozmowie z Faktem, Małgorzata Rozenek zaskoczyła informacją, że to nie ona płaci za wynajem luksusowej willi. Gwiazda DDTVN podkreśliła też, że ze względu na rosnące wydatki i inflację, osobiście prawdopodobnie nie zdecydowałaby się na tak drogi wynajem:

To nie ja wynajmuję, tylko firma wynajmuje dla nas. Gdybym to miała robić ja, to nie wiem, czy w swoim rozsądku bym się na to zdecydowała. Prowadzimy dom, w którym jest troje dzieci, więc to wszystko jest dla nas odczuwalne. Żyjemy w czasach, w których polskim rodzinom jest coraz trudniej – przekazła w rozmowie z Faktem.

Jednocześnie Małgorzata Rozenek podkreśliła, że pomimo drożyzny, nie zrezygnowała ze swojego marzenia o domu i projekt wciąż jest realizowany:

Mam takich swój wymarzony dom i on jest w trakcie realizacji i tu, jeśli możemy mówić o drożyźnie to jest to temat rzeka i spore wyzwanie. Wbrew pozorom jestem osobą bardzo rozsądną i nie wydaję pieniędzy lekką ręką i nie trwonię ich bez sensu. Może dlatego, że pierwsze poważne pieniądze zaczęłam zarabiać, jak już byłam mamą i jak masz dzieci to zawsze odruchowo myślisz, żeby najpierw zaspokoić ich potrzeby. Nie da się tego zrobić, jeśli nie szanuje się pieniędzy, także wiem, co to znaczy je oszczędzać.

Zaskoczeni?

Małgorzata Rozenek pokazała łazienkę w swojej ogromnej willi. Wygląda… zaskakująco zwyczajnie

pasekkozak

Małgorzata Rozenek ma jeden cel do zrealizowania przed śmiercią. Przeszkadza jej w tym kariera telewizyjna!

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Gałązka/AKPA