Małgorzata Rozenek już podsumowała kończący się rok. Perfekcyjna podzieliła się z fanami swoimi postanowieniami noworocznymi i przy okazji pokazała drugą łazienkę w swoim domu. Nie jest ciemno i ponuro. Małgonia wybrała modne dodatki i marmur. Jak wygląda?

Małgorzata Rozenek w dresie i BEZ makijażu: „Mamy tak mało przyjemności teraz”

Stylowa łazienka Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek ma ambitne plany na Nowy Rok. Gosia wraz z rodziną od jakiegoś czasu szukają nowego i większego domu. Od kiedy na świecie pojawił się Henio całą rodziną stwierdzili, że potrzebują więcej miejsca.

Łazienka Małgorzaty Rozenek PRZERAZIŁA internautów. Wygląda jak kadr z filmu „Rodzina Adamsów”

Rozenek jest bardzo aktywna na Instagramie i regularnie pokazuje, jak wygląda jej nowoczesne mieszkanie. Małgosia przystroiła wszystkie kąty na święta, a teraz postanowiła pokazać, jak wygląda jej łazienka.

Celebrytka postawiła na marmurowe płytki w dwóch kolorach – białym i czarnym, co wygląda bardzo elegancko. Łazienka jest urządzona minimalistycznie – nie ma za dużo dodatków i bibelotów a wnętrze ma sprzyjać relaksowi. Na wannie poustawiano kosmetyki i wazon z liśćmi monstery.

Święta skończyły się, nowy rok już za chwilę. Która z nas nie robi noworocznych postanowień? Ja robię. Czasem gorzej z ich realizacją, ale liczą się przecież chęci. Wiele tych postanowień ma związek z naszym wyglądem. Dieta, ćwiczenia, więcej czasu dla siebie – zaczęła Perfekcyjna.

Małgorzata Rozenek przyznała, że jednym z postanowień na Nowy Rok jest systematyczność w dbaniu o siebie. W niebieskim szlafroku Perfekcyjna zachęcała do regularnych masaży bańką chińską.

Moim rytuałem pielęgnacyjnym jest regularny trzyminutowy masaż bańką: wygładza i ujędrnia skórę. Dodatkowo po kąpieli stosuję ujędrniający balsam na noc, dzięki któremu odżywiam skórę i poprawiam jej jakość – napisała Rozenek.

Gosia już pokazywała na Instagramie jak wygląda jej salon, czy garderoba a teraz przyszła kolej na łazienkę.

Podoba Wam się?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Małgorzata Rozenek pokazała, co Henio miał pod choinką. „Mikołaj był bardzo łaskawy”

Małgorzata Rozenek zdradziła, czym zajmuje się jej najstarszy syn. Wybrał trudny zawód

Małgorzata Rozenek spaceruje z rodziną po Warszawie: „Gośka, Twój strój to lekka PRZESADA”