Małgorzata Rozenek jest już gotowa do porodu. Celebrytka dała o tym znać za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie pokazała walizki, które zabiera ze sobą do szpitala.

Koszt porodu Małgorzaty Rozenek-Majdan to 25 tysięcy złotych!?

Małgorzata Rozenek spakowana do szpitala

W grudniu Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oznajmili, że w końcu oczekują narodzin upragnionego dziecka. Celebrytka ponownie urodzi chłopca. Małgorzata niemal przez całą ciążę była aktywna zawodowo, pojawiała się na ściankach, brała udział w sesjach zdjęciowych, ale też aktywna była na Instagramie. Na swoim profilu chętnie dzieliła się zdjęciami ciążowego brzucha, a także wszystkimi rzeczami związanymi z ciążą i narodzinami dziecka.

W takim WÓZKU będzie jeździć syn Majdanów? Radosław chyba niechcący go pokazał

Jak już wiadomo od jakiegoś czasu, termin porodu Małgorzaty Rozenek-Majdan przewidziany jest na czerwiec. Im bliżej tego miesiąca było, tym więcej osób zastanawiało się, jaka jest dokładna data. Celebrytka nawet zabrała głos i powiedziała, że nie ma ustalonego terminu cesarki.

Kiedy tylko Małgorzata robiła sobie chwilową przerwę, to pojawiały się sugestie, że jej nieobecność na Instagramie oznacza, że jest już w szpitalu. Również wpis Radosława Majdana, w którym poinformował kolegów, by szykowali formę na pępkowe, wywołał sporo szumu. Zdaje się, że teraz faktycznie nadszedł ten moment. Małgorzata już jest spakowana do szpitala!

Przyszedł czas… ruszamy w jedną z najważniejszych podróży naszego życia. Trzymajcie kciuki – napisała.

ZOBACZ TEŻ:

Tak Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje URODZINY. „Od rana mam mokre oczy”

Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje w krótkiej mini w 9. miesiącu CIĄŻY: Nie wygląda Pani na te +20 kg

Fani wściekli na Małgorzatę Rozenek-Majdan. Zarzucają jej kłamstwo! „Ale Bajera” – piszą

Małgorzata Rozenek na ściance

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. Akpa

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan na ściance

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan/fot. Kurnikowski/AKPA