Małgorzata Rozenek-Majdan (42 l.) znowu w ogniu krytyki. Tym razem obserwatorom celebrytki nie spodobała się nachalna reklama na Instagramie. Fani zarzucają Gosi kłamstwo. Perfekcyjna Pani Domu postanowiła zareklamować drogeryjne farby do włosów a w komentarzach rozpętała się prawdziwa burza. Fani zarzucają Rozenek, ze jest słupem reklamowym.

Radosław Majdan z podbitym okiem po zrobieniu zdjęcia żonie, Małgorzacie Rozenek-Majdan

Fani zarzucają Małgorzacie Rozenek kłamstwo – poszło o fryzjera

Małgosia Rozenek-Majdan miała wyznaczony termin porodu na początek czerwca. Gonia cierpliwie wyczekuje narodzin trzeciego syna i nie ukrywa, że ma już ten stan – kiedy jest jej cały czas niewygodnie. Gwiazda jest w zaawansowanej ciąży i lada dzień może urodzić.

Ewolucja stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan: Od przaśnych zestawów po ubrania od luksusowych projektantów

Internauci czekają natomiast, aż celebrytka poinformuje, że jej rodzina się powiększyła. Zamiast tego, na Instagramie Rozenek pojawiają się kolejne posty sponsorowane, co nie podoba się części z obserwatorów. Dodatkowo zarzucają jej kłamstwo. Okazało się, że kością niezgody zostały drogeryjne farby. 

Już jakiś czas tego nie robiłam. Spójrzcie na mój odrost. Ale w życiu są chwile na rzeczy ważne i ważniejsze. I tak jest właśnie z moim kolorem włosów. Jak pewnie wiecie, niedawno zostałam ambasadorką marki, która wprowadziła na rynek nową farbę do włosów. Już niebawem pokażę Wam, jaki mega efekt można osiągnąć – napisała Gosia, podkreślając – że w czasie ciąży nie farbowała włosów.

Te stwierdzenie nie przypadło do gustu większości obserwatorów. Cześć z nich uważa, ze Małgorzata kłamie i regularnie korzysta z usług profesjonalnego fryzjera.

Jak Ci zapłacą, to wszystko można pokochać.

Nie uwierzę w to że reklamujące ‘gwiazdy’ rezygnują z profesjonalnego farbowania u najlepszych fryzjerów na rzecz farb drogeryjnych.

Ale bajera. Przecież chodzi Pani do fryzjera i robi pasemka, a potem nakładany jest toner. Po co ludzi oszukiwać? Że tak pięknie wychodzą blondy? Bez odpowiednich kosmetyków nie wychodzą cudownie i taka prawda.

Ja nie rozumiem pani Gosiu po co robić ludzi w konia. Wiadomo że Pani swoje włosy oddaje w ręce specjalistów i pewnie spędza tam parę dobrych godzin – czytamy pod postem.

Małgosia z pewnością nie spodziewała się, że jej post na temat farbowania włosów może wywołać aż takie poruszenie, w komentarzach rozpętała się prawdziwa burza.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Małgorzata Rozenek-Majdan z dużym brzuszkiem śpi na kanapie: Loda zjadła i padła

Małgorzata Rozenek świętuje urodziny syna. „Dziś odliczam chwile do PORODU 3 syna”

Tak Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje URODZINY. „Od rana mam mokre oczy”