Małgorzata Rozenek-Majdan (41 l.) i Radosław Majdan (48 l.) zostali rodzicami. Para powitała na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko.

W takim WÓZKU będzie jeździć syn Majdanów? Radosław chyba niechcący go pokazał

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła!

Celebrytka i jej mąż bardzo czekali na narodziny dziecka. Małgorzata nigdy nie kryła, że to jej marzenie, jednak miała duże problemy z zajściem w ciążę. W końcu się udało, a teraz para może cieszyć się obecnością malucha.

Jak podaje portal Pudelek, dziecko jest już na świecie. Wczoraj Małgorzata poinformowała, że jedzie do szpitala.

Małgorzata Rozenek ogłosiła ciążę

Informacja o tym, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostaną rodzicami pojawiła się w połowie grudnia ubiegłego roku. Co ciekawe, przekazał ją Artur Gadowski podczas koncertu grupy IRA, na którym był sportowiec. Majdan udostępnił to nagranie na Instagramie i pochwalił się radosną nowiną.

W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza) jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham… dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze – napisał były bramkarz.

Małgorzata Rozenek – in vitro, poronienie

Celebrytka zaszła w ciążę dzięki metodzie in vitro, dzięki której na świat przyszli jej starsi synowie – Stanisław i Tadeusz, których ojcem jest Jacek Rozenek. Małgorzata kilka razy podejmowała próby zajścia w ciążę, jednak nie przynosiły one rezultatów. Niedługo przed ogłoszeniem ciąży Rozenek-Majdan powiedziała nawet w jednym z wywiadów, że chyba przestaną z mężem starać się o dziecko i być może zdecydują się na adopcję.

To nie było jedyne szczere wyznanie. W sierpniu 2019 roku Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie dla TVN-u przyznała, że dwukrotnie poroniła. Przykre doświadczenia nie powstrzymały jej jednak przed dalszymi próbami.

Do 12 tygodnia po zapłodnieniu in vitro staramy się nie cieszyć tym faktem, bo wiemy, że wszystko się może jeszcze wydarzyć. Ja muszę przyznać, że u mnie się to wydarzyło i to dwa razy. To jest straszne, bo z jednej strony masz ogromną radość i bardzo się cieszysz, chcesz się z tym podzielić ze wszystkimi, z rodzicami, ale wiesz, że to nie ma sensu. Nawet twój mąż się z tego nie cieszy, bo nie może, nie wie, jak to się skończy – wyjawiła.

ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza, ile PRZYTYŁA w ciąży: Widziałaś te podgardle?

Małgorzata Rozenek doczekała się LALKI ze swoją podobizną!

Małgorzata Rozenek-Majdan marzy o powrocie na siłownię. „Jestem trzy raz taka jak normalnie”

Małgorzata Rozenek na ściance

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. Akpa

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan na ściance

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan/fot. Forum