Anna Lewandowska przywykła już do tego, że jej nazwisko pojawia się w mediach w kontekście prowadzonych przez siebie biznesów oraz sukcesów sportowych Roberta. Tym razem głośno zrobiło się za sprawą mamy Ani, która wyreżyserowała film dokumentalny.

Anna Lewandowska w idealnej stylówce na jesień: „Znowu ukradłaś mężowi marynarkę?”

Film Marii Stachurskiej

Obraz, który wyreżyserowała Maria Stachurska, powstał na kanwie rodzinnej historii i opowiada o losach Stanisławy Leszczyńskiej, ciotecznej prababci Anny Lewandowskiej. Kobieta w czasie II wojny światowej trafiła do obozu koncentracyjnego Auchwitz-Birkenau, gdzie przyjęła ponad 3 tys. porodów.

Z okazji premiery filmu „Położna” Maria Stachurska pojawiła się w „Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiedziała o pracy nad dokumentem oraz podzieliła się wspomnieniami o wyjątkowej krewnej. Mama Anny Lewandowskiej wyznała, że gdy była młodą dziewczyną, odbierała ciotkę jako osobę budzącą respekt. Dodała, że Stanisława niechętnie dzieliła się wspomnieniami z obozu.

Anna Lewandowska zdradziła, że nie ma rozstępów po ciąży, ale została jej inna pamiątka na twarzy

Maria Stachurska jest również autorką biografii Stanisławy Leszczyńskiej. Z kolei w prace nad filmem został zaangażowany brat Ani, który pełnił funkcję II reżysera oraz zbudował scenografię. W „Położnej” będzie można również usłyszeć głos Danuty Stenki, czytającej listy bohaterki opowieści.

Anna Lewandowska pokazuje umięśniony brzuch. Po ciąży nie ma ŚLADU

Wiedzieliście, że rodzina Anny Lewandowskiej skrywa taką historię?

Maria Stachurska, mama Anny Lewandowskiej , fot. AKPA/AKPA

Maria Stachurska, mama Anny Lewandowskiej , fot. AKPA/AKPA

Maria Stachurska, mama Anny Lewandowskiej , fot. AKPA/AKPA

Maria Stachurska, mama Anny Lewandowskiej, fot. Krzemiński Jordan/AKPA