Anna Lewandowska (32 l.) świetnie sobie radzi jako bizneswoman i mama dwóch córeczek. Lewa niedawno urodziła Laurę a po ciąży już nie ma ani śladu. Ania pokazała się w czarnym crop topie, który uwydatnił jej umięśniony i płaski brzuch. Figura godna pozazdroszczenia.

Anna Lewandowska, jak zwykła mama, ubrała Laurę w sieciówce – te buciki to HIT

Anna Lewandowska pokazała umięśniony brzuch

Anna Lewandowska mimo, że większą część dnia spędza w sportowych zestawach to interesuje się modą i śledzi najnowsze trendy. Jak każda kobieta, Lewa lubi od czasu do czasu wystroić się i podkreślić swoją sylwetkę.

Trenerka niedawno urodziła drugą córkę, a patrząc na jej figurę, trudno uwierzyć, że jeszcze kilka miesięcy temu była w ciąży. Ania promienieje i pokazała szczupły brzuch na najnowszym zdjęciu.

Anna Lewandowska dawno nie dodała TAKIEJ fotki. „Wszystko przede mną”

Lewa opublikowała fotkę w lustrze na Insta Story. Ania tego dnia postawiła na krótki, czarny crop top z golfem, na który narzuciła sweterek. To tego dodała szare spodnie dżinsowe i złotą biżuterię. Trenerka włosy związała w koka.

Ania Lewandowska pokazała płaski brzuch.

Anna Lewandowska, fot.Instagram/annalewandowskahpba.

Anna Lewandowska prowadzi zdrowy tryb życia. Aktywność fizyczna i zdrowe, a przy tym pyszne gotowanie są jej wielkimi pasjami. Takiego ciała może pozazdrościć jej nie jedna, młodsza kobieta, a Ania jest jeszcze pod dwóch ciążach.

Lewa nie wygląda za chudo. Jest szczupła, ale i umięśniona. Trening i zdrowa dieta stały się jej codziennością.

Patrząc na figurę trenerki czujemy się zmotywowani.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Lewandowska pokazała TWARZ Klary: Ma spojrzenie Roberta

Anna Lewandowska tańczy na TikToku do piosenki Mariny

Anna Lewandowska kończy 32 lata! Tort i życzenia gwiazd

View this post on Instagram

Appreciation🌹 We are happy to talk about our GOALS, DREAMS, PLANS. But often there is something stopping us… Lack of self-confidence, lack of the right attitude…. I am sure that everyone knows what I'm talking about. Sometimes it is difficult for us to appreciate ourselves, we focus mainly on what we like about others and what we lack. Are you curious how ive CHANGE? I wrote down my strengths and then read the list. In moments of doubt and failure, I look back to my notes. They remind me that I really have something to like! _________ DOCENIANIE 🌹 Wiele z nas chętnie mówi o swoich CELACH, MARZENIACH , PLANACH.Ale często na drodze do ich realizacji jest coś, co ją uniemożliwia. Brak wiary w siebie, brak odpowiedniego nastawienia, czy też kompleksy.  Pewnie każdy wie, o czym mówię. Czasami trudno nam docenić samych siebie, koncentrujemy się głównie na tym, co podoba nam się u innych, a czego nam samym brakuje. Dobrze pamiętam czas, w którym jako nastolatka mieszkałam w Podkowie Leśnej. Roztargniona Ania borykała się z tymi samymi wątpliwościami i kompleksami, co każda dziewczyna.  Dojrzewając nabrałam pewności siebie (znowu się powtórzę😆 sport mi w tym pomógł) , uświadomiłam sobie, że z dziewczyny z małego miasta wyrosłam na kobietę, która wie czego chce.Po prostu lubi i docenia to,jaka jest! Pomogło mi doświadczenie, które zdobyłam budując relacje z innymi KOBIETAMI, pracując z nimi, wzajemnie się motywując, ucząc się od siebie nawzajem. Wiele akcji, w których uczestniczyłam, pokazało mi, że mam w sobie siłę. Jesteście ciekawi jak zaczęła się moja zmiana? WYPISYWAŁAM swoje mocne strony, a następnie CZYTAŁAM tę listę na głos. W chwilach zwątpienia, powracających wątpliwości, sięgam do moich zapisków.  Dbam o swój rozwój osobisty. Uwielbiam rozmowy z ciekawymi i mądrymi ludźmi, lubię inspirować się kobietami przedsiębiorczymi, wspaniałym mami, korzystam ze szkoleń coachingowych, czytam. Wszystko to bardzo mi pomaga.  ▶️Zacznijmy od początku… Wypisz proszę 3 CECHY , które cenisz w sobie. Na mojej liście znalazły się: pracowitość, pozytywne nastawienie, dyscyplina… A Ty? Co tak naprawdę w sobie lubisz? Cenisz? Czekam na Wasze wpisy ❤️ ⬇️⬇️⬇️

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

View this post on Instagram

It is amazing how many changes we can see thanks to our challenge #FIGHTERCHALLENGE 👌its amazing! This was the purpose of this challenge 👉 changing habits 👉 change of attitude 👉 better results 👉 body change Exactly in that order! There is something else that I have to mention and that is essential for me. After reading your messages I can see that what you are doing – you do it for yourself! Let's not forget about your willingness to fight for yourself – it is absolutely impressive! ____________________ WEWNĘTRZNE ZMIANY 👌 Po wspólnym WYZWANIU niemal każda z Was pisze o tym, że kilogramy i centymetry tracą dla Was znaczenie (to efekt uboczny), że najważniejsze dla Was są Wasze przemiany wewnętrzne! To jest SUKCES moi Kochani! To był cel OSTATNIEGO WYZWANIA #FIGHTERCHALLENGE z @diet_training_by_ann ❤️ 👉 zmiana nawyków 👉 zmiana nastawienia 👉 lepsze wyniki (!) 👉 zmiana ciała Dokładnie w tej kolejności. Jest jeszcze coś, o czym muszę wspomnieć a co dla mnie ma zasadnicze znaczenie🤗 Po Waszych wiadomościach widać, że to, co robicie – robicie dla siebie! Nie zapominajmy o Waszej chęci zawalczenia o siebie💪💪 jest ona absolutnie imponująca! I być może się powtórzę, ale to właśnie SPORT / AKTYWNOŚĆ krzepi, buduje, wzmacnia nie tylko mięśnie ale naszą psychikę! Tęsknie za naszymi LIVEami!!! Co powiecie na szybki wspólny trening 😎🤗☺️? Tylko kiedy? Ps. Hehe spontaniczne zdjęcia by @lutak #annalewandowska #healthyteam #Munich #happy #women

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on