Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Marcelina Zawadzka została oskarżona o tzw. wyłudzanie VAT-u. Dziś o 10 rano sąd wydał wyrok w tej sprawie. Niestety celebrytka nie pojawiła się w sądzie, a zamiast tego postanowiła pozostać w Dubaju.

Marcelina Zawadzka wraca do telewizji! Zmienia stację i poprowadzi nowy program!

Marcelina Zawadzka skazana

Marcelina Zawadzka została oskarżona o oszustwa skarbowe, fałszerstwo faktur i pranie brudnych pieniędzy. Prezenterka składając wcześniej zeznania w prokuraturze, przyznała się do pierwszych dwóch. Była Miss Polonia utrzymywała, że została oszukana przez nieuczciwego kontrahenta, a później przez księgowego, który niedoszłą transakcję uwzględnił w rozliczeniu podatkowym:

Najpierw straciłam pieniądze na transakcji z nieuczciwym kontrahentem, który miał sprzedać mi produkty modowe, a nigdy tego nie zrobił, chociaż pieniądze otrzymał. Potem dowiedziałam się, że obsługujące mnie biuro księgowe, dokumenty tejże feralnej transakcji, w sposób, jak się okazało, nieuprawniony, uwzględniło w księgach rachunkowych i deklaracjach podatkowych, czego ponoć robić nie wolno. Osobiście tymi rozliczeniami się nie zajmowałam, bo się po prostu na tym nie znam. Dlatego zatrudniłam firmę księgową – wyznała w jednym z wywiadów.

Jak donosi „SuperExpress” na dzisiejszą rozprawę, która miała miejsce w Kaliszu,vcelebrytka się nie stawiła. W czasie gdy ogłaszano wyrok, ona wciąż przebywała w Dubaju.

Marcelina Zawadzka pokazała chłopaka: „Jacy do siebie podobni”

Pomimo groźby pozbawienia wolności do 8 lat za postawione zarzuty, sąd uznał ją winną, zasądzając grzywnę w wysokości 60.000 złotych.

W sprawę było zamieszanych w sumie 18 osób. Wszystkie te osoby oprócz Marceliny dostały także zarzut działalności w zorganizowanej grupie przestępczej.

Marcelina Zawadzka w ognistej stylizacji.

Marcelina Zawadzka w ognistej stylizacji. Fot.Instagram/marcelina_zawadzka.

Marcelina Zawadzka świeci biustem na Instagramie.

Marcelina Zawadzka świeci biustem na Instagramie. Fot.Instagram/marcelina_zawadzka.

Marcelina Zawadzka zachwyca figurą.

Marcelina Zawadzka zachwyca figurą. Fot.Instagram/marcelina_zawadzka.

Marcelina Zawadzka w kusym bikini.

Marcelina Zawadzka w kusym bikini. Fot.Instagram/marcelina_zawadzka.