W marcu tego roku Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek ogłosili swoje rozstanie. Bardzo szybko przerodziło się ono w jedną z głośniejszych afer, gdy rozgoryczony i nie pogodzony z rozstaniem Hakier zaczął udzielać wywiadów i z goryczą zwierzał się ze swoich przemyśleń na łamach tabloidów i Instagrama. Choć wydawało się, że to on jest bardziej poszkodowaną i cierpiącą stroną, parę miesięcy później w mediach pojawiły się pierwsze plotki o jego nowej partnerce:

Marcin uporał się już z rozstaniem z Kasią i stwierdził, że nie będzie zamykał się na nowe relacje. Nie szukał partnerki, ale ta się znalazła. Poznali się przez internet. Spotykają się od trzech tygodni – zdradził w lipcu zaufany informator.

Marcin Hakiel nie ukrywa już, że ma NOWĄ PARTNERKĘ? Wrzucił wspólne zdjęcie!

Marcin Hakiel wybrał się z nową partnerką na wesele. Pokazał wspólne zdjęcia

Musiały jednak minąć kolejne dwa miesiące, by Marcin Hakiel zaczął nieśmiało prezentować nową ukochaną w mediach społecznościowych – najpierw na początku września uraczył nas zdjęciem, na którym nowa wybranka chowa się za jego plecami. Teraz poszedł o krok dalej i zaprezentował fotki z wesela, na które wybrał się razem z tajemniczą blondynką.

Na jednej z nich kobieta stoi odwrócona tyłem w mieszkaniu i prezentuje zgrabne nogi w białej sukience zwieńczonej kwiatowym motywem, a sam Hakiel dumnie pręży się do zdjęcia w spodniach od garnituru, koszuli i szelkach.

IG: marcinhakiel

Następnie opublikował zdjęcie, na którym już w marynarce pozuje uśmiechnięty z wciąż odwróconą wybranką, a my możemy podziwiać jej weselną fryzurę.

IG: marcinhakiel

Ciekawe co na to Kasia Cichopek?

pasekkozak