Jakiś czas temu Marcin Hakiel udzielił poruszającego wywiadu w programie „Miasto Kobiet”, w którym między słowami zasugerował, że powodem rozstania z Katarzyną Cichopek była…jej zdrada:

Nie chciałbym, potocznie mówiąc prać brudów, ale najtrudniejszy moment w całej sytuacji był taki, że moja partnerka od jakiegoś czasu prosiła o wolność i więcej przestrzeni. Pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię. Na to nie można być przygotowanym.

Po wywiadzie zarówno na Cichopek jak i Hakiela spadł duży hejt – tą pierwszą krytykowano za rozbicie rodziny i zdradę, a jego za „publiczne pranie brudów” w mediach. Dodatkowo pojawiły się plotki o romansie Cichopek z Maciejem Kurzajewskim, a także „afera podsłuchowa”, która głośno rozeszła się po portalach plotkarskich. I choć początkowo obydwoje chcieli rozstać się szybko, z klasą i bez medialnego szumu, wychodzi na to, że nic z tego nie będzie.

Tak Katarzyna Cichopek zareagowała na wywiad Marcina Hakiela

Katarzyna Cichopek jest mocno zawiedziona zachowaniem Marcina Hakiela

Teraz w temacie rozwodu wypowiedziała się przyjaciółka Cichopek i w rozmowie z „Rewią” zasugerowała, że gwiazda jest bardzo niezadowolona z postawy byłego partnera:

Kasia była tym mocno zawiedziona, bo Marcin nie dotrzymał słowa. Na dodatek zasugerował, że ona go zdradziła. To nie w porządku. Kasia nigdy by czegoś takiego nie zrobiła.

Wyjaśniła też, że Katarzyna Cichopek ma swoje podejrzenia co do osoby, która rozesłała anonimowo nagrania z podsłuchem oraz za wszelką cenę chce ograniczyć cierpienia swoim dzieciom w związku z rozwodem rodziców:

Domyśla się, kto może stać za tym. Na cichy rozwód nie ma szans. W tym całym zamieszaniu zależy im już tylko na tym, by jak najmniej ucierpiały na tym dzieci.

Trzeba przyznać, że ich dzieci – Helena i Adam nie mają teraz łatwo i na pewno bardzo ciężko znoszą rozwód rodziców oraz wiążący się z nim szum medialny…

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

PODSŁUCH z nagraniem Cichopek i Kurzajewskiego DOTARŁ do Marcina Hakiela! „Było to dla mnie STRASZNE”

scena z: Katarzyna Cichopek, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Aleksandra Domańska OSTRO KRYTYKUJE Marcina Hakiela! „Gość zdradza prywatne sprawy kobiety, która jest matką jego dzieci”

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na finale Miss Polonia

scena z: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na ściance.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

scena z: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel
SK: Taniec z gwiazdami, Taniec z Gwiazdami – nagranie programu, wrzesieñ 2005 fot. Warda/AKPA

Marcin Hakiel w programie „Miasto Kobiet”: „Jakaś część mnie do dzisiaj ma pozytywne emocje wobec byłej partnerki”