Marcin Hakiel długo nie czekał na nową miłość po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Już pół roku później zaczął pokazywać się z tajemniczą, blondwłosą Dominiką. Natomiast do tej pory jeszcze nie pokazał twarzy nowej ukochanej, kobieta zazwyczaj pozuje odwrócona plecami do obiektywu.

Marcin Hakiel wraca do „Tańca z gwiazdami”!

Marcin Hakiel z nową dziewczyną

Ostatnio para wybrała się w góry, czym oczywiście tancerz się pochwalił. Niestety i tym razem nie mieliśmy przyjemności  zobaczyć twarzy Dominiki. Internautom to się bardzo nie spodobało, wyrazili swoje niezadowolenie w komentarzach pod postem:

  • Jedno czy dwa zdjęcia spoko, ale szczerze mówiąc, gdy na którymś już z kolei partnerka ciągle stoi tyłem, to naprawdę dziwnie to wygląda, lekko groteskowo..
  • Ona jest brzydka, czy o co chodzi?
  • Mnie te zdjęcia z kobietą tyłem przedstawiają jakoby przekaz ” jakby co to nie jestem sam, TEŻ mam Kogoś…”
  • Pokaż ją w końcu – piszą internauci.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spotkali się na wywiadówce. Polały się ŁZY!

Marcin Hakiel odpowiedział niecierpliwym obserwatorom. Podkreślił, że to jest jego profil i będzie robił, to co uzna za stosowne:

Dziękuje za wszystkie komentarze, na swoim profilu publikuje to co uznam za stosowne. Rozumiem, że nie każdemu musi się to podobać, ale będę wdzięczny za nieobrażanie się. Żyj i daj żyć innym. Dobrej niedzieli… – skomentował Hakiel.

Fani nie mogą uwierzyć w podobieństwo Helenki Hakiel do mamy!