Odkąd kontrowersyjne wywiady i wypowiedzi Jakuba Rzeźniczaka przyćmiły jego piłkarską karierę, media zaczęły rozpisywać się o jego potencjalnym udziale w walkach dla jednej z freakfightowych federacji. Sam zainteresowany długo nie potwierdzał tych informacji, sugerując jedynie, że tego typu propozycje padły w jego kierunku, ale jeszcze nie podjął decyzji.

Jakiś czas później Clout MMA oficjalnie poinformowała, że w ich szeregach pojawił się nowy zawodnik – były reprezentant Polski i uczestnik Ligi Mistrzów, Jakub Rzeźniczak. Piłkarz zadebiutuje w klatce 8 czerwca w katowickim Spodku, a jego pierwszym rywalem będzie powracający do walk Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak.

Jakub Rzeźniczak zadebiutuje w CLOUT MMA! Wiadomo, z kim zawalczy

Marianna Schreiber ostro o udziale Jakuba Rzeźniczaka w Clout MMA

Teraz udział Rzeźniczaka w walkach zdecydowała się skomentować Marianna Schreiber, która również jest zawodniczką federacji. Celebrytka, która ostatnio nie gryzie się w język i głośno komentuje poczynania kolegów i koleżanek w polskim show-biznesie (zaledwie kilka dni temu oberwało się tańczącej Annie Lewandowskiej) również i tym razem wprost zakomunikowała, co myśli o dołączeniu Rzeźniczaka do Clout MMA. W mediach społecznościowych zamieściła wpis, w którym nie przebierała w słowach:

Nawet nie wiem, jak to skomentować. Nie wiem, czy ta walka powinna w ogóle się odbyć, bo piłkarz jest emocjonalnie na poziomie 12-latka, a osoby niedojrzałe emocjonalnie nie powinny walczyć we freakach. I nic poza tym, że kilka lat temu w miarę dobrze wychodziło mu kopanie piłki, to nic poza tym sobą nie reprezentuje. Przychodzi mi to ze zdziwieniem i sama nie wierzę, że to piszę, ale w tej walce trzymam kciuki za jego przeciwnika. Jedyny plus tej walki widzę w tym, że piłkarz będzie miał z czego zapłacić alimenty – napisała na InstaStories.

Jej relacja wywołała duże emocje wśród internautów, w związku z czym celebrytka postanowiła uargumentować swoją decyzję i w kolejnych InstaStories przypomniała swoim obserwatorom skandale z udziałem Rzeźniczaka:

Rzeźniczak nie jest osobą kontrowersyjną, jest najgorszym przykładem na ojcostwo. Wiele kontrowersji wywołał mój wpis na temat byłego piłkarza trzeciej klasy rozgrywkowej w Polsce. Wydaje mi się, że większość tych kontrowersji wynika z niewiedzy o tym, kogo ten wpis dotyczył. Jakub R. jest znany nie ze swojej formy na boisku, tylko z tego, jak negatywnie traktował swoje dzieci.

Na koniec Schreiber podkreśliła, że ma do sprawy osobisty stosunek, ponieważ ona również została porzucona przez męża:

Spytacie się, dlaczego ja w ogóle o tym mówię? Otóż ja też jestem zawodnikiem MMA, a po drugie nie chciałabym z kimś takim siedzieć na jednej kanapie (…) Mam do takich rzeczy osobiste podejście, ponieważ mnie i moje dziecko też ktoś zostawił.

Tak Marianna Schreiber radzi sobie po burzliwym rozstaniu! „Wracam do życia WOJSKOWEGO”

IG: marysiaschreiber

IG: marysiaschreiber

pasekkozak

Warszawa, 17.09.2021 r. Gala LGBT Film Festival.,Image: 632668833, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Krzysztof Jarosz / Forum

scena z: Marianna Schreiber, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

IG: marysiaschreiber

IG: marysiaschreiber

Jakub Rzeźniczak zawalczy w Clout MMA? Dostał propozycję ogromnych pieniędzy

scena z: Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Jakub Rzeźniczak, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Jakub Rzeźniczak wydał oświadczenie

Jakub Rzeźniczak wydał oświadczenie, IG: jakubrzezniczak25

Rzeźniczak KOMENTUJE zbiórkę Magdy Stępień: "Ja za wylotem NIE jestem. Ma dobrą opiekę w Polsce"

Jakub Rzeźniczak, fot. Forum