Widziano, jak księżna Sussex ociera łzy w czasie pogrzebu królowej Elżbiety II. Zauważono również, jak drżały jej wargi, gdy trumna zmarłej monarchini była przenoszona do karawanu w Wellington Arch. To stamtąd trumna królowej wyruszyła w ostatnią podróż do zamku Windsor.

Meghan Markle znów złamała protokół… wszystko przez Polkę

Członkowie rodziny królewskiej, w tym 41-letnia Meghan Markle, obserwowali, ostatnią drogę królowej. Podczas tego historycznego wydarzenia Markle założyła kolczyki z brylantami i perłami, które podarowała jej zmarła królowa, a także sukienkę projektu Stelli McCartney, którą wcześniej miała na sobie podczas innej uroczystości na cześć królowej.

Tego samego dnia była aktorka i księżna Sussex dołączyła do swojego męża, 38-letniego księcia Harry’ego, w Opactwie Westminsterskim, gdzie usiedli w drugim rzędzie podczas mszy pogrzebowej. Zwrócono również uwagę, że byli usadzeni jak najdalej od księcia Williama i Kate Middleton.

Król Karol III nie powstrzymał łez

Fotografowie uchwycili moment, gdy nowy monarcha ocierał łzy podczas nabożeństwa, siedząc z innymi członkami rodziny królewskiej, w tym z synami księciem Williamem i księciem Harrym oraz żoną królową małżonką Camillą.

Meghan Markle na pogrzebie miała na sobie prezent od królowej

Żona księcia Edwarda, Sophie, hrabina Wessex, również ocierała łzy chusteczką, podczas gdy reszta wyglądała na pogrążoną w smutku. W sieci pojawiły się również zdjęcia małej księżniczki Charlotte, która przecierała rączką oczy.

Po państwowym pogrzebie w Windsorze odbędzie się kolejne, bardziej prywatne nabożeństwo, zanim zmarła monarchini zostanie pochowana wraz z mężem, księciem Filipem, który zmarł w kwietniu 2021 roku.