Michał Wiśniewski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Ostatnio często wspomina lata swojej największej popularności. Publikuje stare zdjęcia z Jackiem Łągwą, Justyną Majkowską, a nawet z Mandaryną. Nie da się ukryć, że fani uwielbiają takie wspomnienia.

Michał Wiśniewski pożegnał przyjaciółkę

Michał Wiśniewski pokazał, jak urządził pokoik dla Falco. Syn niedługo przyjdzie na świat

Jednak nie zawsze jest tak miło na profilu Michała. Dzisiaj za pomocą social mediów pożegnał przyjaciółkę Jacka Łągwy. Napisał, że powodem śmierci był COVID-19.

Zawsze mogłem na Ciebie liczyć Iwonko. Nie znałem drugiej takiej, która miałaby w sobie tyle energii i radości życia. W imieniu Poli i swoim najszczersze kondolencje składam rodzinie, bliskim i przede wszystkim Jackowi, który zawsze będzie mógł na mnie liczyć, ale sam też czuję się częścią tej rodziny. Jest mi niezmiernie przykro, Słońce. Nie mówmy żegnaj, lecz do widzenia, choć będzie nam cię brak – napisał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski ponownie został OJCEM. To jego piąte dziecko

Internauci zastanawiają się, kim jest Iwona. Michał jednak nie chce powiedzieć. Niektórzy dopytują, czy to jest może żona Jacka Łagwy. Odpowiadamy, że nie. Wokalista „Ich Troje” był przez lata z Dorotą. Mieli dwie córki: Marysię i Olę. W 2007 roku Dorota odeszła od muzyka do młodszego partnera. Łągwa wziął drugi ślub dopiero w listopadzie ubiegłego roku z 16 lat młodszą Karolinę Raj. 

Mandaryna o obecnej żonie Michała Wiśniewskiego. Jest zazdrosna o ich wspólną pracę?

Jacek Łągwa i Karolina Raj. Fot. ot. Baranowski/AKPA