Michał Wiśniewski (47 l.) postanowił zabrać głos w sprawie braku pracy dla większości artystów. Wiśniewski nie przebierając w słowach stwierdził, że hipokryzja władzy nie ma końca – szczególnie teraz, przed wyborami. Wokalista opublikował na Instagramie długie nagranie, w którym nie szczędził wulgaryzmów, odniesień do komunistów, czy krytyki dla władzy. Tak wściekły chyba nigdy nie był.

Michał Wiśniewski o piątej żonie: „Nie chowam żony…”

Michał Wiśniewski w ostrych słowach o politykach

Michał Wiśniewski wylał swoją złość na władzę na Instagramie i w emocjonalnym filmiku przyznał, że jest wściekły. Wokalista powiedział, że nie chciał poruszać tego tematu – jednak z uwagi na fakt, że muzycy w dalszym ciągu nie mogą organizować koncertów na więcej niż 150 osób, przyznał – że coś w nim pękło.

Jak po angielsku mówią Duda i Trzaskowski? Wróżbita Maciej jest BEZLITOSNY dla prezydenta

Rząd cały czas luzuje kolejne obostrzenia – jednak jak to zazwyczaj bywa, nigdy każdemu się nie dogodzi. Michał przyznał, że od roku szykuje się do świętowania 25-lecia zespołu Ich Troje, ale z powodu pandemii koronawirusa był zmuszony odwołać kilkanaście koncertów.

Hipokryzja. Odmrażamy koncerty – podpisał filmik wokalista.

Na nagraniu słyszymy, jak Michał wielokrotnie przeklina z nadmiaru emocji. Wokalista zdradził, że razem z zespołem nagrali płytę, jednak z uwagi na sytuację panującą na świecie byli zmuszeni odłożyć w czasie jej promocję.

(…) Ok, nie byłoby w tym nic dziwnego, bo rozumiem, wszyscy musimy się jednoczyć, są ciężkie czasy i musimy sobie z tym radzić, wiadomo, „zostań w domu”, „noś maseczki”, noś k***a majtki i stanik najlepiej jeszcze do tego na ryju. Wszystko pękło we mnie, bo mam dość tego słodkiego pierdzenia. (…) Bo my się ze*****my, żeby robić wszystko, co jest możliwe, żeby się czymś zająć. To nie jest tak, że nie mamy co robić. Nagraliśmy w międzyczasie płytę, którą musieliśmy odłożyć na półkę i nawet nie jesteśmy w stanie jej promować, bo jak? – mówi z wściekłością Wiśniewski.

View this post on Instagram

Odmrażamy koncerty.

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Michał Wiśniewski apeluje do polityków

Michał nie może pracować tak jak wcześniej, na koncertach maksymalnie może przebywać 150 osób. To doprowadziło go do furii – bo jak przyznał, sam widział – jak w telewizji były pokazywane wiece wyborcze kandydatów na Prezydenta RP – gdzie ludzie tłumnie się gromadzili, nie zważając na zagrożenie epidemiologiczne.

Otworzyliście już praktycznie wszystko, tylko dowcipkujecie sobie z artystami. Nawet komuniści wiedzieli bardzo dobrze, że nie wolno artystów wk****ać do tego stopnia. (…) Bardzo przepraszam za te słowa, ale we mnie po prostu takie rzeczy wybuchają, bo to jest, nazywamy to bardzo prosto, hipokryzja – stwierdził.

Wiśniewski odniósł się również do głośnego skandalu z Kazikiem i Trójką w roli głównej i stwierdził, że jego najnowsza piosenka „Twój ból jest lepszy niż mój” nabrała dla niego nowego znaczenia.

Kazik Staszewski skontaktował się z Polskim Radiem i ŻĄDA natychmiastowego usunięcia jego piosenki z listy przebojów Trójki

Codziennie w wiadomościach widzę kandydatów – bez wyjątku, żeby była jasność, nie tylko pana Dudę czy Trzaskowskiego, ale wszystkich kandydatów, wokół których zbierają się tłumy narodu. Bez maseczek. (…) Oglądając to, mam wrażenie, że oni założyli maseczkę przez przypadek, żeby nikt się nie do*****olił. Tylko ja widziałem te zdjęcia z Gdańska? Ile tysięcy ludzi tam stało? Jasne, można powiedzieć, że kampania jest najważniejsza, (…) ale teraz mam wrażenie, że słowa Kazika: „Twój ból jest lepszy niż mój” nabierają zupełnie innego znaczenia. Już każdy sobie nimi d**ę wyciera. To nie jest narzekanie, bo naprawdę wszystko przełożyliśmy. To po prostu wk**w obywatela – powiedział bez ogródek.

Zgadzacie się ze słowami Michała?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Matka Michała Wiśniewskiego o tym, jak syn pomógł jej wyjść z nałogu: Byłam w takim ciągu, że nic do mnie nie docierało

WOW! Xavier Wiśniewski wymiata w #hot16challenge

Michał Wiśniewski już po piątym ślubie? Wygadał się w trakcie wywiadu?

Sonda

poll-violet

Michał Wiśniewski w ostrych słowach zaapelował do polityków. Jest wściekły, bo nie może koncertować. Zgadzacie się z jego słowami?

1
Michał Wiśniewski na koncercie.

Popieram słowa Michała Wiśniewskiego. W końcu szczerze ktoś opisał sytuację w naszym kraju.

2
Michał Wiśniewski pozuje na ściance.

Nie zgadzam się z nim! Ilość zakażeń wzrasta, ludzie umierają a dla innych tylko pieniądze w głowie.

Michał Wiśniewski na scenie

Michał Wiśniewski, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Michał Wiśniewski pozuje na ściance.

Michał Wiśniewski pozuje na ściance, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Michał Wiśniewski w maseczce na twarzy wychodzi ze studia telewizyjnego.

Michał Wiśniewski w maseczce na twarzy wychodzi ze studia telewizyjnego, fot. AKPA.