Monika Richardson przez lata była kojarzona z telewizją. Jej kariera w TVP trwała 25 lat! Okazuje się jednak, że Richardson nie jest i nie będzie już dziennikarką. W najnowszym wywiadzie mówi, czym teraz się zajmuje.

Monika Richardson SPRZEDAJE swoją willę wartą 5 milionów! „Nie stać nas już”

Monika Richardson nie jest już dziennikarką

Można śmiało stwierdzić, że większość swojego życia Monika Richardson poświęciła mediom. Nie tylko pracowała w TVP jako prezenterka i autorka programów, ale była także redaktorką naczelną magazynu „Zwierciadło”. Pracowała także dla „Wprost” i radia „Złote Przeboje”, słowem media to było jej drugie imię.

„Spełni się moje największe marzenie” – Monika Richardson zaczyna nową pracę!

Okazuje się jednak, że i z tym światem można całkowicie zerwać. Richardson zdecydowała się na otwarcie własnego biznesu, niezwiązanego z dotychczasowym zawodem.

Nie jestem już dziennikarką. Pomyślałam, że muszę to powiedzieć, bo wciąż zgłaszają się do mnie ludzie prosząc o interwencję w tej, czy innej sprawie, albo zarzucając mi, że głośno wyrażam swoje poglądy, czego dziennikarzowi robić nie wolno. Otóż nie jestem już dziennikarką. Jestem drobną przedsiębiorczynią, właścicielka i lektorką szkoły językowej, celebrytką, influencerką, żadne z tych określeń mnie nie obraża. – napisała w swoim poście.

Julia Wieniawa nie lubi być „celebrytką”: „nie lubię być w jednym worku z nimi”

Aktualnie Monika prowadzi szkołę językową. Fajna zmiana?

scena z: Monika Richardson, Konrad Wojterkowski, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Monika Richardson, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Monika Richardson
SK: maj 2006, koszulka sêdziego, uœmiech
fot. Niemiec/AKPA