Selena Gomez (27 l.) zaledwie kilka dni temu wydała swój kolejny album. Na płycie „Rare” znalazło się trzynaście piosenek, jednak piosenkarka mogłaby zamieścić ich więcej. Ostatnio w wywiadzie powiedziała, jaki utwór nie znalazł się na krążku.

Selena Gomez wodzi wzrokiem za Robertem Downey Jr. na premierze „Dolittle” (ZDJĘCIA)

Selena Gomez nagrała piosenkę „Boyfriend”

Selena Gomez  gościła w programie  „The Tonight Show”. Prowadzący, Jimmy Fallon, część rozmowy poświęcił także najnowszej płycie piosenkarki. Gospodarz show zapytał ją, czy na krążku znalazł się cały materiał, nad którym pracowała, czy może zdecydowała, że nie będzie zamieszczać na płycie wszystkiego, co przygotowała. Okazuje się, że jest utwór, który nie znalazł się na płycie, ale być może będzie szansa, żeby go usłyszeć.

Może jest kilka takich rzeczy, tak… Jest kilka piosenek, którym nie mogłam się oprzeć i chciałam, by powstały, więc nie mogę powiedzieć kiedy, ale… Jeden z moich ulubionych numerów nosi tytuł „Boyfriend”, więc nie mogę się doczekać, aż ludzie go usłyszą – powiedziała Selena.

Justin Bieber zabrał żonę na randkę. Hailey pokazała, że jest ZABORCZA!

Fani Biebera wściekli na Gomez

„Boyfriend” to także jedna z piosenek Justina Biebera (25 l.) .W związku z tym, w sieci zagrzmiało. Niektórzy uważają, że Selena ma obsesję na punkcie byłego chłopaka, a poza tym „ukradła” tytuł jego piosenki.

Dlaczego Selena wypuszcza piosenkę zatytułowaną Boyfriend? Justin był mieszany z błotem za samo wypuszczenie piosenki w tym samym miesiącu, w którym ona wydawała swój album… Justin nadal dostaje po głowie za najdrobniejsze sprawy, ale kiedy ona to robi, to jest ok? – napisała jedna z internautek.

Część osób stanęła w obronie Seleny. Internauci zauważyli, że słowo boyfriend jest bardzo popularne i wielu artystów nazywało tak swoje utwory. Taką piosenką nagrała np. Ariana Grande (26 l.).

ZOBACZ TEŻ:

Selena Gomez i Hailey Bieber WPADŁY na siebie w restauracji! Była dziewczyna Justina zabrała głos w tej sprawie

Selena Gomez znów wbiła SZPILĘ Justinowi Bieberowi. Zobaczcie tekst tej piosenki

To właśnie ona stoi za szokującą metamorfozą Adele. Teraz zdradza sekret jej nowej sylwetki

15-1-2020
Selena Gomez w programie „The Tonight Show”/ fot. Forum

Selena Gomez

Selena Gomez/ fot. Forum