Chodzi o Michała Borzuchowskiego – był jednym z najmłodszych uczestników w siódmym sezonie Top Model (na casting do programu zgłosił się jeszcze w wieku 17 lat). Jurorzy i widzowie szybko się zauroczyli w uśmiechniętym, sympatycznym i skromnym chłopaku z małej miejscowości na Mazowszu – Żmijewo-Trojany.

Michał Borzuchowski z Top Model

W filmiku przedstawiony przez jury na castingu Top Model Borzuchowski opowiadał, że przez swoją urodę często był obrażany przez rówieśników. Natomiast w Top Model docenili jego urodę i doszedł do samego finału.

Awanturująca się uczestniczka „Top Model” jest w ciąży!

Po programie Michał musiał nadrobić zaległości w szkole i skupić się na przygotowywaniu do matury. Zaraz po skończeniu klasy maturalnej w I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie wziął się do roboty.

Wystąpił w grupowej sesji dla hiszpańskiego Vogue’a:

Wreszcie mogę się pochwalić moja tajną sesją dla @voguespain 🔥. Nigdy nie spodziewałem się że tak szybko uda mi się ukazać w tak niesamowitym wydaniu przed aparatem tak niezwyklego fotograf

– napisała Borzuchowski na Instagramie.

Dwie miesiące później jest już w Chinach: „Nie mogę wyrazić mojego zadowolenia z wyjazdu do Chin na cotract ☺🔥. Uwielbiam, gdy moje życie przepełnione jest modelingiem” – napisał na Instagramie.

 

Uczestnik 7. edycji Top Model PRACUJE w Dzień Dobry TVN

borzuchowski7
borzuchowski6
borzuchowska8
borzuchowska5