W najnowszym odcinku „Nasz Nowy Dom” rodzina gnieździła się w rozpadającym i niedogrzanym budynku. Pan Maciej i pani Agata wychowują troje dzieci, lada moment w rodzinie pojawi się też mała Lilka.

Kolejny cios dla Edwarda Miszczaka! Podano wyniki oglądalności programu „Nasz nowy dom”

Nasz Nowy Dom pod ostrzałem widzów

W pierwszym związku pani Agaty panowała przemoc, kobieta odeszła więc z dwoma synami: „Za dużo złego się działo. Niektóre sytuacje były nie do wytrzymania. W którymś momencie po prostu człowiek miał dość. Chłopcy są wycofani, nie ufają ludziom, dużo widzieli, słyszeli….Za dużo” – dodaje pani Agnieszka.

Kobieta odnalazła szczęście z panem Maćkiem. Rodzina kupiła na kredyt stary dom do remontu w miejscowości Skłoby. Niestety, raty kredytu wzrosły dwukrotnie, całkowicie uniemożliwiając wygospodarowanie środków na przystosowanie budynku do zamieszkania.

  • W domu, w którym mieszkamy, jest wilgoć, są nierówne ściany. Gdy jest większy deszcz, to przecieka dach. Dzieci śpią w zimie w ubraniach – mówi pani Agata.
  • Moim marzeniem jest, żeby było w domu ciepło – dodaje Pan Maciej.

Ekipa „Nasz Nowy Dom” tęskni za Katarzyną Dowbor! Jak radzi sobie Ela Romanowska? (WIDEO)

Tymczasem przyszłość maluje się im całkiem kolorowo. Na horyzoncie pojawia się ekipa Polsatu – Ela, Martyna i Wiesiek z brygadą. Zrobili wszystko, żeby spełnić marzenia rodziny o ciepłym i bezpiecznym domu.

Katarzyna Dowbor wyrzucona z programu „Nasz nowy dom”. Prowadząca zabrała głos: „Nowe szefostwo, nowe porządki…”

Jednak po ostatnim odcinku nie wszyscy widzowie są zachwyceni. Zwrócili uwagę na jeden istotny szczegół

  • Przepraszam, ale są rodziny bardziej potrzebujące. Skoro kogoś nie stać, po co jeszcze dzieci robi.
  • Straszny odcinek. Takie rodziny nie powinny być wybierane, bo tylko pokazuje to, że każdy może kupić jakąś ruderę, naprostować dzieci i iść do Polsatu, żeby mi za darmo dom zrobili. Dramat
  • Czy już nie ma chorych i samotnych matek że rodzina która powinna sobie poradzić dostaje remont domu… – piszą widzowie na Instagramie programu „Nasz Nowy Dom”.