W środę 18 października media obiegła wieść o śmierci 72-letniego dziennikarza i prezentera, Macieja Trojanowskiego. O jego śmierci poinformował przyjaciel Maciej Znajdek-Znaniewski za pośrednictwem Facebooka:

W piątek 13 października odszedł mój Przyjaciel – legendarny Prowadzący programu „Nie Do Wiary” Maciej Trojanowski. Zjeździliśmy razem pół świata. Wspólnie przemierzyliśmy setki tysięcy kilometrów, spędziliśmy razem tysiące godzin w studiu i w terenie. Zrobiliśmy ponad 300 odcinków NDW. Słowem spędziliśmy razem kawał życia. Przyjdzie kiedyś czas, żeby to opisać.
Dziś Strefa 11 okrywa się żałobą, bo choć kilkanaście miesięcy temu wróciliśmy do prac nad reaktywacją „Nie do Wiary” to słowa „Witam w Strefie 11” już nie padną…
Maciek dzięki za wszystko.
Żegnaj Przyjacielu!
Rodzinie i bliskim składam najgłębsze wyrazy współczucia i wsparcia.

Nie żyje 40-letni uczestnik „Ninja Warrior Polska”! Zginął w tragicznym wypadku

Nie żyje Maciej Trojanowski, dziennikarz i prezenter Polsatu oraz TVN

Jak poinformowano na Facebooku, ceremonia pogrzebowa odbędzie się w piątek 20 października o godzinie 13″:00 w kościele przy ul. Rynek 17 w Starych Babicach.

Maciej Trojanowski był znanym prezenterem, dziennikarzem i gwiazdą TVN oraz Polsatu. W latach 1996-2007 prowadził uwielbiany przez widzów program o zjawiskach paranormalnych „Nie do wiary”. W 2008 roku związał się ze stacją Polsat, gdzie prowadził „Strefę tajemnic”. W 2012 roku przeszedł do TTV, w którym powróciło „Nie do wiary” i było emitowane w stacji przez ponad rok.

Krakow, 23.09.2012 r. Nagranie programu TVN pt. „Nie do wiary”. N/z: Maciej Trojanowski.  Credit line: Lukasz Gagulski / Forum

Nie żyje wieloletni muzyk Kultu. „Skończyła się właśnie pewna epoka”

pasekkozak