Gwiazda „Seksu w wielkim mieście” wyraziła swoje zadowolenie z powodu narodzin dziecka i życzyła De Niro jak najlepiej z jego kolejnym, siódmym potomkiem.

„Niech Bóg go błogosławi. Jego partnerka, Tiffany, to piękna kobieta” – zachwyciła się Cattrall podczas wywiadu dla programu „Extra” we wtorek wieczorem.

Kim Cattrall o Robercie De Niro

Cattrall, 66 lat, przyznała również, że nie wiedziała o narodzinach dziecka gwiazdora aż do momentu, gdy pojawiła się na planie swojego nowego filmu. To właśnie tam Tiffany odwiedziła plan filmowy i Kim mogła zobaczyć jej rosnący brzuch.

Kim Cattrall właśnie wystąpiła w trailerze swojego nowego serialu!

De Niro, w wieku 79 lat, ogłosił we wtorek, że tajnie powitał na świecie swoje siódme dziecko, ale ani on, ani Chen nie ujawnili jeszcze płci ani imienia maluszka.

Gwiazdor powiedział  „Page Six” na premierze filmu „About My Father”, że nie była „zaskoczony” narodzinami dziecka tym swoim wieku, ponieważ było to „planowane”.

79-letni Robert Deniro właśnie powitał swoje 7. dziecko!

Para poznała się na planie filmu „Stażysta” w 2015 roku i w następnym roku zostali zauważeni na wakacjach w Hiszpanii. W ubiegłym roku instruktorka sztuk walki i De Niro zostali sfotografowani podczas świętowania jego 78. urodzin we Francji. Ciąża Chen była utrzymywana w tajemnicy do momentu, gdy została sfotografowana z widocznym brzuchem w zeszłym miesiącu.

Sarah Jessica Parker KOMENTUJE brak Kim Cattrall w „Seks w wielkim mieście”

Aktor ma również 51-letnią córkę Drenę, którą adoptował w 1971 roku z byłą żoną Diahnne Abbott. Para ma również syna Raphaëla (46 l.). De Niro jest również ojcem bliźniaków Aarona i Juliana (27 l.) z byłą dziewczyną Toukie Smith, a także syna Elliota (25 l.) i córki Helen (11 l.) z byłą żoną Grace Hightower, z którą rozwiedli się w 2018 roku po ponad dwóch dekadach małżeństwa.

Kim Cattrall

/ Forum

Santa Monica, CA – Robert De Niro and his girlfriend Tiffany Chen/ Forum