Hailey i Justin Bieber budzą wyjątkowe zainteresowanie mediów, które sami chętnie podgrzewają, publikując kolejne zdjęcia na Instagramie. Nic więc dziwnego, że święta Bożego Narodzenia nie mogły minąć bez wzmianki w mediach społecznościowych.

Hailey Bieber znowu została zaatakowana przez fanów Gomez i Biebera. „Dojedźcie ją. Wszyscy ją dojedźmy”. 

Święta Hailey i Justina

Choć media regularnie donoszą o domniemanej ciąży młodej modelki, jednak ona sama milczy na temat ewentualnego powiększenia rodziny. Sam Justin marzy o dziecku – wyznał to w wywiadzie z Ellen DeGeneres – dodał, że ostateczną decyzję w tej kwestii pozostawia żonie.

Świąteczne dni Bieberowie spędzili na plaży. Młodzi małżonkowie wybrali się na spacer, co postanowili uczcić pamiątkowymi zdjęciami. Na jednym z nich widać Hailey i Justina kroczących po piasku, na drugim zakochani wpatrują się w zachodzące słońce.

Justin Bieber pokazał choinkę. Jest OGROMNA

Tak spędzam świąteczną noc z absolutną miłością mojego życia. Uwielbiam cię do tego stopnia, że aż mnie to boli – napisał pod zdjęciami Justin.

Hailey nie pozostała mu dłużna. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym próbuje pocałować bądź polizać męża. Fotografię podpisała

Moja własna świąteczna miłość.

WOW! Hailey Bieber w LATEKSIE. Sexy? (ZDJĘCIA)

Podobają wam się jako para?

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Justin i Hailey Bieber na święta, fot. Instagram

Justin i Hailey Bieber na święta, fot. Instagram

Justin Bieber i Hailey na spacerze.

Justin Bieber i Hailey Bieber. Fot.Forum/Mega Agency.