Święta Bożego Narodzenia są tuż za rogiem, co oznacza, że luksusowe domy gwiazd również są już udekorowane i gotowe na ten sezon. Celebryci chętnie pokazują na Instagramie, jakie mają choinki w swoich rezydencjach. Justin Bieber (26 l.) uchylił rąbka tajemnicy i pokazał, jak w tym roku udekorował świąteczne drzewko razem z Hailey. Robi wrażenie.

Hailey Bieber znowu została zaatakowana przez fanów Gomez i Biebera. „Dojedźcie ją. Wszyscy ją dojedźmy”

Choinka w domu Bieberów

Justin Bieber nie ukrywał, że małżeństwo z Hailey Bieber jest najlepszą rzeczą, jaka go spotkała. Tworzą udaną parę i szczerze przyznają, że nie zawsze ich związek jest idealny, ale rozmawiają o tym, co ich trapi i wspierają się nawzajem.

To nowa INWESTYCJA Justina i Hailey Bieberów? Przyjechali obejrzeć nieruchomość

Sezon przygotowań do świąt w Stanach jest traktowany bardzo poważnie. Gwiazdy prześcigają się w wymyślnych dekoracjach – jednak od lat prym w tej dziedzinie wiedzie rodzina Kardashian-Jenner. Klan celebrytek nie szczędzi pieniędzy na luksusowe ozdoby i dekoracje.

Wokalistka udostępnił na Instagrama serię zdjęć i wideo przedstawiające proces ubierania choinki. Młode małżeństwo w tym roku zdecydowało się na sporych rozmiarów drzewko. Hailey przyznała, że zgodnie z tradycją wyniesioną z domu, jej choinka musi być kolorowa.

Supermodelka zdradziła na swoim Instagramie, że część z bombek dostała w prezencie od rodziny i mają dla niej wartość sentymentalną.

Na ich choince zawisły dekoracyjne figurki zwierząt, lukrowe laski, czy bombki przypominające kształtem … hot-doga, czy pizzę. Trzeba przyznać, że Justin i Hailey są bardzo kreatywni.

Choinka w domu Bieberów.

Choinka w domu Bieberów. Fot.Instagram:justinbieber

Mimo statusu supergwiazd, Hailey i Justin nie postawili na przepych, jak Kylie Jenner. Ich choinka jest znacznie skromniejsza, ale w dalszym ciągu wygląda okazale.

Jak Wam się podoba?

ZOBACZ WIĘCEJ:

WOW! Hailey Bieber w LATEKSIE. Sexy? (ZDJĘCIA)

Hailey Bieber POKOCHAŁA polskie marki? Znów po nie sięgnęła!

Zagraniczny magazyn podejrzewa, że Hailey Bieber jest w ciąży. Modelka zabrała głos

Justin i Hailey Bieber wychodzą z restauracji.

Justin Bieber, Hailey Bieber, fot. Forum/Backgrid USA.

Stylowa para. Justin Bieber z żoną w Nowym Jorku.

Justin Bieber z żoną w Nowym Jorku. Fot.Forum/Backgrid USA.

Justin Bieber i Hailey Bieber w maseczkach na twarzy.

Justin Bieber i Hailey Bieber w maskach, fot. Forum/Backgrid USA.