Agnieszka Kaczorowska (27 l.) i jej mąż Maciej Pela zostali niedawno rodzicami córeczki. Gwiazda na razie nie pokazuje twarzy dziecka, nie zdradziła też jego imienia. Niestety, spokój pary zaburza jeden z internautów, który pod jej zdjęciami na Instagramie pisze obrzydliwe komentarze i groźby.

Agnieszka Kaczorowska pokazała WÓZEK. Teraz na ulicy nie da się jej nie zauważyć

Agnieszka Kaczorowska ofiarą ohydnego hejtu

Agnieszka na swoim Instastory opublikowała screen z komentarzami, które od pewnego czasu pojawiają się pod jej zdjęciami. Prosi o zgłaszanie profilu i podejrzewa,że ich autorem jest jedna osoba. Tancerka chce, aby sprawą zajęła się policja.

Komentarze brzmią:

Szkoda, że ci nie zdechł bachor przy porodzie

Twój bachor martwy, jak nie zdradzisz imienia

Agnieszka Kaczorowska

Nie tylko Agnieszka padła ofiarą takiego okropnego hejtu po urodzeniu dziecka. Podobne komentarze pojawiały się u Joanny Koroniewskiej, czy Anny Lewandowskiej.

ZOBACZ: OHYDNY HEJT na profilu Joanny Koroniewskiej

Mamy nadzieję, że ich autor poniesie konsekwencje.

ZOBACZ TAKŻE:

Agnieszka Kaczorowska udzieliła pierwszego WYWIADU po urodzeniu dziecka. „Oboje płakaliśmy”

Agnieszka Kaczorowska kupiła dom. Wybrała jedną z prestiżowych dzielnic Warszawy

Agnieszka Kaczorowska pokazała WÓZEK. Teraz na ulicy nie da się jej nie zauważyć

Wyświetl ten post na Instagramie.

#Pelakowelove ❤️ . 📷 @fotografie_eweliny ___________________________ Uważam, że takie sesje to mega pamiątka ❗️Mamy dzięki Ewelinie mnóstwo pięknych ujęć Malutkiej do rodzinnego albumu. A Wy co myślicie? Robiliście zdjęcia noworodkowe? Planujecie zrobić? __________________________ Uprzedzam, że może być teraz trochę monotematycznie na moim profilu, ale całe moje życie przez następne tygodnie będzie kręcić się tylko wokół córeczki i naszej rodzinki.🥰 No dobra... trochę zdalnie ogarniam @danceworld_by_a_kaczorowska i jeszcze różne kwestie dotyczące budowy naszego nowego domku, o czym Wam już pisałam... ale to tylko w wolnych chwilach...których nie mam zbyt wiele i dobrze mi z tym. 😊 #JestemMamą #JestemMama #rodzinka #najszczęśliwsi #happyfamily #familyfirst

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)