Agnieszka Kaczorowska jest już w bardzo zaawansowanej ciąży – w każdej chwili może urodzić. Widzimy na Instagramie, że odkąd tancerka zaszła w ciążę wprost promienieje. Razem z mężem, Maciejem Pelą nie mogą się doczekać narodzin dziecka.

Dla jeszcze nienarodzonej córeczki chcą stworzyć ciepłe i bezpieczne gniazdko. Dlatego, małżeństwo zdecydowało się na zakup domu. Wcześniej mieszkali w małym mieszkanku.

Agnieszka Kaczorowska w przepięknej, ciążowej sesji – to już jej ostatnie chwile z brzuszkiem

Kilka miesięcy zawirowań mieszkaniowo-kredytowych, ale było warto!☺️ Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami swojego miejsca na ziemi, miejsca, w którym stworzymy prawdziwy DOM dla naszej Pelakowej rodzinki.🏠 ___________________________
Jeszcze chwilka zanim się wprowadzimy, ale działamy i mimo niekończącej się sumy kosztów, to będziemy tyle pracować, aby było to miejsce wyjęte z naszych marzeń… a co ❗️

– napisała Kaczorowska na Instagramie.

Małżeństwo postawiło na malowniczą dzielnicę – Saską Kępę. Miejsce rozsławione przez Agnieszkę Osiecką i Marylę Rodowicz śpiewającą „To był maj, pachniała Saska Kępa…”. Ceny mieszkań na Saskiej Kępie nie należą do tanich –  za metr kwadratowy zapłacimy średnio 11 tysięcy.

Teraz wynajęliśmy niewielkie mieszkanko i czekamy, aż do naszego domu będziemy mogli wpuścić ekipę remontową

– zdradziła Fleszowi Agnieszka.

Agnieszka Kaczorowska odpowiada, dlaczego na jej baby shower były ANGIELSKIE napisy