Krótko po rozwodzie z Kim Kardashian, Kanye West wziął ślub z 29-letnią Biancą Censori, a jego nowy związek natychmiast zyskał medialny rozgłos, głównie za sprawą kontrowersyjnych, półnagich stylizacji jego nowej ukochanej, które raper rzekomo sam jej wybiera. Internauci i rodzina Bianci od dłuższego czasu niepokoi się związkiem córki, która według wielu głosów płynących z sieci jest przez Westa zmanipulowana i całkowicie mu uległa, a na prezentowanych przez paparazzi zdjęciach niemal zawsze ma zlękniony lub smutny wyraz twarzy i nie wygląda, jakby czuła się komfortowo w „swoich” stylizacjach.

Jakiś czas temu media obiegła wieść, że rodzice Censori próbują dotrzeć do córki oraz skonfrontować się z Kanye. Szczególne zainteresowanie rozmową z zięciem wyraził ojciec Bianci, Leo Censori, który w latach 80. siedział w więzieniu za posiadanie nielegalnej broni.

Ojciec Bianki, Leo, chce usiąść z Kanye i zapytać go, o czym do cholery myśli, paradując z Biancą jak tandetną nagą klaczą-trofeum – mówił informator.

Ojciec Bianki Censori wchodzi do akcji. Chce konfrontacji z Kanye Westem

Kanye West spotka się z ojcem Bianci Censori?

Teraz jak donosi Daily Mail, Leo zwołał rodzinne spotkanie i zaprosił Kanye z Biancą do Australii na rozmowę. Według informatora, mężczyzna kontaktował się już w tej sprawie z córką i jej mężem w celu ustalenia terminu przylotu pary. Bianca mocno obawia się jednak tego spotkania:

Kanye został zaproszony do Australii, a Bianca waha się, czy na to pozwolić, ponieważ wie, jak zareaguje jej ojciec. Jej tata planuje spotkać się z Kanye i nie da się mu w jakikolwiek sposób zastraszyć. Nikt nie spodziewa się, że to będzie miłe, rodzinne spotkanie. Ojciec Bianci niekoniecznie był zadowolony z interwencji żony, ponieważ czuje, że jego córka wciąż nie wyciągnęła żadnych wniosków i musi osobiście zareagować – mówi informator Daily Mail.

Wcześniej rozmowę próbowała przeprowadzić matka Bianci, Alexandra, jednak bez skutku:

Bianca wciąż się upiera, że ma wszystko pod kontrolą i doskonale wie, co robi, co z resztą powiedziała matce. Alexandra po cichu wierzyła, że uda jej się uratować córkę, ale Kanye doskonale wiedział, jak przeprowadzić tę rozmowę i odetchnął z ulgą, kiedy matka jego żony przyleciała sama.

Szykuje się milusie rodzinne spotkanie?

Bianca Censori paraduje w bieliźnie po ulicy. Gołe pośladki, przepaska na biodrach…

pasekkozak

Credit line: ROL / X17 / Forum

Backgrid USA / Forum

Bianca Censori

Kanye West, Bianca Censori

Kanye West, Bianca Censori

Kanye West, Bianca Censori

Backgrid UK / Forum

Backgrid USA / Forum

 Backgrid USA / Forum

 BACKGRID / Backgrid USA / Forum