We wrześniu dwa lata temu Olga Frycz po raz pierwszy została matką. Aktorka wraz z Grzegorzem Sobieszkiem powitali na świecie córkę, Helenę. Frycz i Sobieszek rozstali się w ubiegłym roku i Helena na co dzień jest pod opieką aktorki, jednak ojciec dziewczynki bierze czynny udział w jej wychowaniu.

Olga Frycz o trudnej sytuacji w pociągu: „Wstyd na cały centralny”. Pomogła jej znana aktorka

Olga Frycz pokazała salon

Olga odkąd została mamą założyła na Instagramie drugie konto, które poświęcone jest wyłącznie kwestiom związanym z rodzicielstwem. Nie oznacza to, że zdjęć z córką nie dodaje też na swój prywatny profil. Niedawno pokazała, jak wyglądają poranki w ich domu.

Na zdjęciu widać cały salon aktorki i bawiącą się w nim córkę. W pokoju znajduje się duże okno, wpuszczające sporo światła, wysoki regał na książki, kanapa czy wymyślny żyrandol. Fani Olgi Frycz są zachwyceni, a wiele osób zwróciło uwagę zwłaszcza na małą zjeżdżalnię dla dziecka.

  • Ekstra zjeżdżalnia!
  • A powiedz, skąd zjeżdżalnia?
  • Cudowne światło! Nic dziwnego, że tak pięknie rośliny ci rosną.
  • Jaka piękna monstera!
  • Piękny pokój. Bardzo podobają mi się doniczki z juty.
  • O, jaka boska zjeżdżalnia!
  • Ale ładnie słońce wpada! – zachwalają internauci.
View this post on Instagram

#hello #morning 🦥

A post shared by Olga Frycz (@tojafrycz) on

ZOBACZ TEŻ:

Olga Frycz wyjechała na wakacje sama z roczną córką. Fanki gratulują jej ODWAGI

Olga Frycz pokazuje, jak wyglądała w CIĄŻY – tłumaczy, dlaczego nie zrobiła sobie wtedy sesji zdjęciowej

View this post on Instagram

🍞 Zainspirowana chłopakami z @lec_cos_zjesc postanowiłam upiec dziś chleb. Chleb z gara. Przepis jest od @whiteplatecom , ale z racji kryzysu i kwarantanny musiałam ten przepis trochę pozmieniać. Zamiast świeżych drożdży (przepis jest idealny na gorsze czasy bo do zaczynu potrzeba tylko! 1 grama drożdży), dałam drożdże instant. Zaczynu nie robiłam bo z drożdżami instatnt podobno nie trzeba. Dałam tylko mąkę pszenną. W taką tylko się zaopatrzyłam. Ale za to pszenna chlebowa 🙌🏻 Bez otrębów, bo ni mom. Dałam też więcej soli bo zamiast ok 12 g sypnęło mi się około 17 g ale ja lubię jak jest bardziej słono 🙂 Jest pyszny w środku i ma chrupiącą skórkę. Będziemy go jeść … a nie sorry. Będę go jeść ! 🍞🧀🥒 #zostańwdomu

A post shared by Olga Frycz (@tojafrycz) on

View this post on Instagram

🥯🥒🥬🥚🧀 #pierwszydzieńwiosny

A post shared by Olga Frycz (@tojafrycz) on

Olga Frycz na evencie Zalando

Olga Frycz/fot. AKPA

Olga Frycz na ściance

Olga Frycz/fot. AKPA