Olivier Janiak i Karolina Malinowska to jedna z najdłuższym stażem par w polskim show-biznesie. Dziś wybija im 20 rocznica, czyli porcelanowa. Para do dziś tworzy zgraną rodzinę z trójką pociech: Fryderyka, Christiana i Juliana.

Karolina Malinowska poszła na STUDIA. „Właściwie je kończę w wieku 40 lat”.

Oto historia miłości Olivera Janiaka i Karoliny Malinowskiej

Olivier Janiak i Karolina Malinowska wzięli ślub zaledwie po 3 miesiącach znajomości w romańskiej kaplicy w Tumie. Na początku wszystkim wydawało się, że to nie może się udać, w końcu prawie w ogóle się nie poznali. A jednak utarli wszystkim nosa. Co najlepsze parze udało się przez 20 lat uniknąć jakichkolwiek skandali. Na marne szukać w sieci informacji o ich kryzysie czy rozstaniu.

Karolina Malinowska i Olivier Janiak obchodzą 18. rocznicę ślubu. Modelka pokazała zdjęcie sprzed ołtarza!

Prezenter w rozmowie z Plejadą wyznał, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Poznali się całkiem przypadkiem podczas pokazu mody Arkadiusa:

Był to pokaz mody Arkadiusa, który odbywał się w Łazienkach Królewskich. Jego gwiazdą była Karolina Malinowska — niespełna 20-letnia modelka, która odnosiła wielkie sukcesy w świecie. Gdy zobaczyłem tę piękną dziewczynę z odstającymi uszami siedzącą przy lustrze do make-upu, podszedłem do niej i zaproponowałem rozmowę. Ona bardzo subtelnie, inteligentnie mnie zbyła — wspominał Janiak.

Na szczęście miesiąc później udało im się jeszcze raz spotkać na jednym z eventów: „Przegadaliśmy już prywatnie cały wieczór. A później jakoś tak się stało, że po trzech miesiącach znajomości wzięliśmy ślub” – skwitował Oliwier.

Malinowska i Janiak pokazali dzieci w reklamie: Kasa, kasa…

Malinowska dwa lata temu z okazji 18 rocznicy ślubu opublikowała zabawny wpis pokazujący, który pokazuje, jak bardzo darzą się uczuciem: „Dawno, dawno (18 lat) temu w nie tak bardzo odległej krainie pewien Książę pocałował żabę i od tego momentu była to już zupełnie inna bajka. Prawda Oli?„.

W tym roku również nie zabrakło miłosnych postów na Instagramie. Tym razem obydwoje bardzo krótko podsumowali swoje małżeństwo: „20 lat / OMG / dziękuję / ❤️/”. Podzielili się też starymi wspólnymi kadrami.

Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Karolina Malinowska, Olivier Janiak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA